+372 447 3888

sale@ammende.ee

Restoran

Hotell

ammendepere blogi
Tagasi

Ammende pere uudised

Tagasi

Ammende pere uudiste rubriigist saate lugeda mis põnevat meil juhtub, natuke kasulikku infot ning üht-teist huvitavat veel. Blogi on veel õige värske, aga täieneb hoogsalt.

 • päev golfiväljakul

  Ammende pere kogunes taas kokku. Nii noored, kui vanad, nii need kes igapäev kohal, kui ka need, kes aegajalt abis käivad ja loomulikud agarad ja rõõmsameelsed suvised abilised. Seda kõike ikka selleks, et ülikiirele ja ägedale 2021 aasta suvele koos punkt panna. Saime hetkeks aja maha võtta, üksteisele aitäh öelda ja üheskoos toredalt aega veeta. Nüüd oleme valmis, et koos sügisele naeratusega vastu minna. Aitäh kogu White Beach Golf meeskonnale, kes meid vastu võttis. Üks seitsmest Eesti golfiväljakust on nüüd tehtud ja nähtud, oleme valmis vallutama järgmisi. Ikka nii tore, et Pärnus meie lähedal on sellised imelised kohad nagu Valgeranna golfiväljak ja Pärnu Bay golfiväljak, kus saab sportlikult ja meeldivalt aega veeta. Meie igal juhul soovitame kõigile!

  golf pärnus
 • Ammende aiakontserdid

  Meie hea külaline Helen kirjutas meile, et Villa Ammende suvised kontserdid teevad suvest alati õige suve! Seda oli imearmas lugeda ja tõdeda, et küll on hea tunne, kui meie tegutsemised teevad kellelegi suvest õige suve. Ja seda me lubame, et suvine kontsertprogramm on väärt kohale tulemist. Komöödiat saab ka! Sellel suvel on kokku lausa 29 kontserti ja 3 etendust. Enamus loomulikult meie oma Eesti kuulsad ja väga kuulsad artistid esitamas enda või mõne teise kodumaise muusiku loomingut. Sellel aastal on esmakordselt paar tribüütkontserti tähtedele mujalt maailmast, üks neist Ed Sheeranile ja teine Whitney Houstonile. Laval on juba käinud meie oma Pärnu Linnaorkester ning esindatud on programmis ka rahvatantsijad.

  Nii nagu on muusika valikut igale maitsele, on ka meie aed küllaldaselt suur, kus saate tunda end mugavalt ning soovi korral distantsi hoida, ilma et elamus kübetki väheneks.

  Foto: Rauno Liivand

  Ammende aiakontserdid
 • ehk lugu sellest, kuidas valmis meie joogikaart

  Kuidas siis valmis meie uus joogikaart?

  Kord istusid maha kolm tarka, et nuputada välja üks äge joogikaart. Nendeks oli Ammende restorani peremees Raul, peakokk Herkki ning Eesti tippsommeljee Marko Mägi.  Marko on Saaremaalt pärit intelligentne, kirglik, energiast pakatav ja südamlik noorhärra. Koos pandi kokku maitsev veinivalik, mis on meie südamed juba võitnud. Ammende perelt kniks ja kraaps Markole, kes on selle joogikaardi süda ja hing. Oleme kindlad, et pakutavad joogid võidavad ka Ammende pere külaliste südamed.

  Joogikaarti piilumiseks tuleb meile vaid nüüd külla tulla.

 • Ammende pere avas aiakohviku

  23. juunil avasime aiakohviku, kus saab päevasel ajal kiirelt maitsva kõhutäite ning kuni hiliste õhtutundideni nautida värkendavaid jooke mugavatel kotttoolidel. Täitsa selline plätu ja sandaaliga tuleku koht. Ootame Teid ilusa ilmaga alates kell 12 – kuni jagub melu.
  Aiakohviku menüüs leidub kuus rooga:  herneorsoto, kitsejuustu salat, caesari salat, lõhe- carpaccio,  sinimerekarbid ja pasta pestoga. Jäätisepärlid on võlusõnaks lastele. Toitu pakume kuni 17.
  Aiakohviku joogivalikus leidub loomulikult veine, mulle, õlut ja suuremat sorti gini kokteilide sortiment.

  Kogu menüü leiate siit ning melu ja mõnusa äraolemise aadressilt Mere pst 7, Pärnu.

  Foto: Ammende pere Mariann

   

 • Visit PÄRNU soovitab, ettevõte kinnitab: Siin on turvaline

  Villa Ammede on hea tahte kokkuleppega liitunud teenusepakkuja Pärnus. Meie juures võid olla kindel, et:

  ·         külastaja käitumisjuhis ja teave teenusepakkuja poolt kasutusele võetud Covid-19 viiruse leviku tõkestamise tegevuste kohta on kättesaadav;
  ·         kogu Ammende pere on teadlik viiruse leviku tõkestamise juhtistest ja järgib neid igapäevatöös;
  ·         siseruumide ventilatsioonisüsteem töötab nõuetekohaselt;
  ·         desovahendeid on piisavalt, need on kõikidele nähtavates kohtades kättesaadavad;
  ·         sageli puudutatavaid pindu puhastatakse ja desinfitseeritakse regulaarselt;
  ·         Ammende perel ja külastajatel palutakse vastavalt kehtivatele riiklikele regulatsioonidele kanda maski või alternatiivset isikukaitsevahendit;
  ·         tagatud vajaliku distantsi hoidmise võimalus;
  ·         haigustunnustega inimestel ei ole lubatud viibida avalikes ruumides ega teenindusalas;
  ·         haigustunnustega külalise või töötajaga kokku puutunud inimesi teavitatakse kokkupuutest, avaldamata isikuandmeid;
  ·         osaleb Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse korraldatavatel COVID-19 leviku tõkestamist käsitlevatel veebiseminaridel.

  visit pärnu recommends
 • Teenindajast talendiks

  Vahel on tarvis astuda sammuke eemale igapäeva toimetustest ja võtta aeg maha, et saaks veel lennukamalt edasi liikuda. Nii võtsimegi kätte ja läksime kõik koos paariks päevaks maale külla.  Meid kostitas Ojako turismitalu ja kohtusime seal Alar Ojastuga. Paar päeva koos Alariga inspireeris Ammende peret palju, seda võib meist igaüks kinnitada. Saime häid mõtteid kuidas olla õnnelikumad ja oma igapäevatoimetustega veel paremini toime tulla. Aitäh Alar, et meiega kokku said ja nii mega palju inspiratsiooni andsid! Oleme kõik nii targemad, kui ka õnnelikumad. Isetut külalislahkuse kunsti tasub õppida!

  Foto: Ammende pere Anniki

  ammende pere
 • Tripadvisor Traveler’s Choice

  Aitäh, kallid külalised! Aitäh, et juba mitmendat aastat järjest oma tagasiside kirjadega meid selle auhinna vääriliseks tõstate! Iga hea sõna läheb meile palju korda ja teeb meie päevad palju ilusamaks! TripAdvisor on maailma suurim reisimisele pühendunud lehekülg. Reisijatel on võimalus planeerida ja organiseerida enda jaoks täiuslik reis. TripAdvisor pakub adekvaatset ja usaldusväärset nõu ja soovitusi teistelt reisijatelt, mis puudutab reisi plaane ja parimaid hindu hotellide puhul. TripAdvisor on maailma suurim reisimisele pühendatud kommuun, mis jõuab 315 miljoni jälgijani kuus. Lisaks sellele on saidil 200 miljonit revüüd ja arvamust, mis katavad 4,4 miljonit majutusasutust, restorani ja atraktsiooni. Veebilehed tegutsevad 45 riigis üle kogu maailma. TripAdvisori Travele’s Choice-i kohta saate lugeda siit

  tripadvisor travellers choice
 • See oli üks teistmoodi aasta

  See on olnud üks teistmoodi aasta tõesti. Mitte ainult maailmas toimuva tõttu, vaid ka Ammende maja on läbi teinud suure muutuse. Oleme koos naernud, rõõmu ja kurbuse pisaraid valanud ja uusi põnevaid plaane teinud. Aitäh headele koostööpartneritele kes on kaasa mõelnud, jaganud meie muresid ja rõõme. Suur aitäh meie toredatele külalistele, Te ei kujuta, kui palju rõõmu, Te meile toote iga öeldud hea sõnaga. See aasta jääb meile kõigile erilisena meelde.

  Ilusat aasta lõppu kõigile kogu Ammende perelt!

  Foto: Marten Jaan Photography

  Ammende pere
 • World Luxury Hotel Awards

  Ammende perel on suur rõõm, et oleme taaskord valitud tunnustuse vääriliseks koos teiste maailma tipphotellidega. Nimelt organisatsiooni World Luxury Hotel Awards korraldatud hääletuses valiti meid võitjaks kategoorias – Eesti kõige luksuslikum butiik hotell. Aitäh kõigile, kes meie poolt hääletasid! Kniks ja kraaps

  world luxury hotel award