+372 447 3888

sale@ammende.ee

Restoran

Hotell

Ostukorv on tühi.
Restoran Pärnus

Palume lauda!

Villa Ammende algusaegadest ehk 1913. aasta kokaraamatust on pärit selline söögitarkus: "Meeleolul on sööma asumisel määratu tähtsus. On inimene ärritatud, mingisugusel põhjusel vihane, tusane ehk hirmunud, siis lükaku parem söömaaeg kuni parema meeleolu kätte saamiseni edasi."

 • À la carte

  Sellel suvel kohtuvad Villa Ammendes ajatu elegants ja Moodne Eesti Köögikunst. Uus suvemenüü on restoran MEKK peakoka Rene Uusmehe nägu ja tegu - kirega toiduvalmistajana sobitab ta kolmel suvekuul taldrikutele puhtaid ja lihtsaid maitseid. Ikka selleks, et Ammende külaliste südameid kiiremini põksuma panna.

 • Joogikaart

  Ammende kokteilikaart on justkui seesama vana tamm seal meie terrassi nurgas. Oma lihtsuses ja ilus kannab see võimas puu just neid väärtusi, mida Ammende pere veini- ja kokteilikaart aastaringselt vajab.

 • Lastemenüü

  Kui lastemenüü rõõmustab lapsevanemaid, siis usutavasti ikka lapsi ka. Viimases oleme üsna kindlad, sest kõik road on pisikeste külaliste peal ära testitud ja nende poolt kiitva hinnangu ka saanud.

 • Hommikusöök

  Me oleme alati oma hommikusöökide üle uhked olnud. Igaüks saab a la carte menüüst meelepärase valida, saateks maitsev kohv ja lahke pererahvas. Väike mull muidugi ka. Hommikusöögile saab tulla ka siis kui meil ei ööbi!

 • Kaupmehe rikkalik pidusöök

  Ammende pere kutsub Teid külla perekonna õhtusöögile. Sellel õhtusöögil me otsekui läheks ajalooradadel 100 aasta tagasi suurkaupmees Hermann Leopold Ammende suvekoju pika õhtusöögilaua taha. Jah selle sama suvekodu, kus täna võõrustab külalisi Villa Ammende restorani ja hotelli pere.

 • Erimenüüd

  Kohvipausid, suupisted, pidulik menüü ja buffee - ideaalne valik seminaridele ja ärikohtumistele, kuid ka väikeseks koosistumiseks sõpradega või tähtpäevade pidamiseks.

Lisapõhjuseid tulemiseks

Hea pakkumine on toimiv relv kahtlemise vastu.