Pärnu arhitektuuripärl, juugendstiilis Villa Ammende asub rannarajooni varjulises parkaias, kümneminutilise jalutuskäigu kaugusel kesklinnast, Endla teatrist, Kontserdimajast ja peatänavast, ümbritsetuna väärikatest parkidest ja päikeselistest pärnaalleedest. Sinilipuga pärjatud kuulus valge liivaga supelrand on aga veelgi lähemal – vaid 5-minutiline jalutuskäik ja juba ongi näha kas suviselt sillerdavat, sügiseselt tormist või talviselt karget merd.

Me ise valime, millises maailmas me elame…

Meie oleme valinud võimaluse luua ja lasta Teil tunnetada Vana Maailma sajanditagust elustiili, kus inimestel oli piisavalt aega ja ruumi iseendale ning üksteisele. Pakume teile luksuslikku majutust, suurepärast teenust ja väga personaalset teenindust.

Villa Ammende ei ole lihtsalt hotell. See on ehtne juugendmaailm – ilu viimane ohe ajaloos, enne tormaka masinate maailma pealetungi.

See on ideaalne romantiliste nädalalõppude veetmiseks ja gourmet puhkuseks, suureparane koht ärikohtumisteks ja nõupidamisteks. Ballid ja pulmapeod on meie eriline nišš, kus omame rahvusvahelist kogemust. Pakume Teile ajatut elegantsi, rafineeritud luksust, unustamatuid elamusi ja privaatsust.

Meie oleme siin, et lasta Teil nautida Vana Maailma õrna puudutust! Tere tulemast!
Teie Villa Ammende!