+372 447 3888

sale@ammende.ee

Restoran

Hotell

koostööpartnerid ja auhinnad
Tagasi

Ammende pere koostööd ja auhinnad

Tagasi

Siin oleme Teile välja toonud meie olulisemad koostööpartnerid ja mõningad vahvamad paljudest auhindadest.

 • Eesti Hotellide ja Restoranide Liit

  Eesti Hotellide ja Restoranide Liit on suurim külalislahkuse valdkonnas tegutsev erialane ettevõtjate liit. Eesti Hotelli ja Restorani Liitu kuuluvad hotellid, restoranid, koolid, kaasliikmed ja toetajaliikmed. Seisame selle eest, et ettevõtluskeskkond käiks ajaga kaasas ka meie äride poolt vaadatuna, et meie liikmed oleksid hästi informeeritud valdkonda puudutavatest õigusnormidest ja inimesed, kes meie ärides töötavad, oleksid hoitud ja hinnatud ning saaksid oma oskusi ja teadmisi pidevalt edasi arendada. Villa Ammende on liitunud Eesti Hotellide ja Restoranide liiduga, sest hindab kõrgelt koostöövõimalust teiste valdkonna ettevõtetega ja usub, et koos saavutame enim. Ammende perepea (hotellijuht) Sven-Erik panustab EHRL-i töösse lausa juhatuseliikme rollis.

  Eesti Hotellide ja Restoranide Liit
 • Tripadvisor traveler’s choice

  Aitäh, kallid külalised! Aitäh, et juba mitmendat aastat järjest oma tagasiside kirjadega meid selle auhinna vääriliseks tõstate! Iga hea sõna läheb meile palju korda ja teeb meie päevad palju ilusamaks!

  TripAdvisor on maailma suurim reisimisele pühendunud lehekülg. Reisijatel on võimalus planeerida ja organiseerida enda jaoks täiuslik reis. TripAdvisor pakub adekvaatset ja usaldusväärset nõu ja soovitusi teistelt reisijatelt, mis puudutab reisi plaane ja parimaid hindu hotellide puhul. TripAdvisor on maailma suurim reisimisele pühendatud kommuun, mis jõuab 315 miljoni jälgijani kuus. Lisaks sellele on saidil 1 miljard tagasisidet ja arvamust, mis katavad 8 miljonit majutusasutust, restorani ja atraktsiooni. Veebilehed tegutsevad 43 riigis üle kogu maailma.

  Tripadvisor
 • Destination Pärnu

  Destination Pärnu on turismiettevõtjate ja turismiedendajate ühing sihtkoha Pärnumaa hüvanguks. Hetke seisuga on Destination Pärnu liikmeskonnas palju ettevõtteid Pärnu linnast ja maakonnast. Ühingu liikmeteks ei ole vaid ettevõtted, kes tegelevad turismiga vaid kõik, kes talvisel madalhooajal tunnevad Pärnu ja maakonna külastajatest puudust. Destination Pärnu eesmärgiks on tutvustada turistile huvitavaid kohti, mida Pärnumaal külastada.

  DestinationPärnu
 • White Guide 2023

  Eesti on hea toidu maa. Olenemata sellest, kas olete meil käinud korduvalt või mitte kordagi, suur valik väga erinevaid, kuid alati häid söögikohti on hea põhjus Eestisse tulemiseks ja siin ringi rändamiseks. White Guide 2023 soovitab isikupäraseid söögikohti üle kogu Eesti – Hiiumaast Narvani – ja käib pidevalt ajaga kaasas. Siit leiate ka päris hiljaaegu avatud restorani kohe, kui on selgunud, et see on soovitamist väärt. Villa Ammende kuulub White Guide 2023 soovitatavate restoranide hulka. Villa restorani akendest avaneb rahustav vaade pargile ja kõrvu paitab sulnis salongimuusika. Söök ja jook, mida restoran pakub, esindavad aegumatuid väärtusi. Pakutavad road, mida võib leida mitmetest teistest restoranidest, kuid need serveeritakse miljöös, mida ei paku mitte keegi teine.

  Whiteguide 2023
 • Green Key

  Green Key on turismiettevõtetele mõeldud rahvusvaheline ökomärgis ja alates 1994. aastast on see juhtiv standard, millega tunnustatakse turismiettevõtte keskkonnahoidlikku ja kestlikku tegutsemist. Külastajatele annab Green Key märgis teadmise, et ettevõte on pühendunud keskkonnamõju vähendamisele.

  Villa Ammende Restoran & Hotell väärtustab puhast loodust ja säästlikku eluviisi. Me osaleme Green Key programmis ja  oma igapäevastes tegevustes, pakutavates toodetes ja teenustes lähtume keskkonnasõbralikkusest. Meie ajaloolises Villas on see omajagu keeruline ülesanne, kuid seda suurema soojuse ja uhkustundega südames võtame igal aastal vastu Green Key sertifikaadi. Sest see kinnitab, et saime taas hakkama! Ammende pere väärtustab puhast loodust ja säästlikku eluviisi väga. Oleme olnud pikaajaline Green Key liige, juba aastast 2003

  Me kõik  vastutame elu jätkusuutlikkuse eest Maal. Looduskeskkond, kus elame on meie ühine vara, mida on võimalik säästa ja väärtustada vaid siis, kui tegutseme kõik koos. Täname, et aitate meil säästa loodust!

  Green Key
 • Eesti Parin Joogikaart 2023 - pronkmärgis

  Konkurss „Eesti Parim Joogikaart” on ellu kutsutud Eesti Sommeljeede Assotsiatsiooni poolt eesmärgiga tunnustada parimaid joogikaarte ja edendada Eesti joogikultuuri. Ammende perel on rõõm olla tunnustatud hea joogikaardi pronksmärgisega – restoran, kus leiab põnevaid tooteid ja valikuid erinevate jookide seas.  Eesti parimad joogikaardid 2023 konkursil hinnati joogikaarti kui tervikut. Tähtis oli, et lisaks veinile oleksid esindatud ka teiste jookide kategooriad ning jookide valik oleks sobivuses koha olemuse ja menüüga. Oluline oli ka see, et joogikaart oleks korrektne ja arusaadav ning nii sommeljeedel kui külalistel oleks lihtne seal orienteeruda. Lisaväärtusena otsiti eristumist põnevate pakkumistega, väljapaistva kujunduse ja täna saada olevate tehniliste võimaluste kasutamisega. Oluline oli põhimõte, et ükski potentsiaalne külaline ei jääks janusse ja nii alkohoolsed kui alkoholivabad joogid pakuksid elamust, mis kutsuksid külalisi tagasi ja annaksid seeläbi võimaluse koha äripotentsiaali saavutamiseks.