+372 447 3888

sale@ammende.ee

Restoran

Hotell

Ostukorv on tühi.
koostööpartnerid ja auhinnad
Tagasi

Ammende pere koostööd ja auhinnad

Tagasi

Siin oleme Teile välja toonud meie olulisemad koostööpartnerid ja mõningad vahvamad paljudest auhindadest.

 • Eesti Hotellide ja Restoranide Liit

  Eesti Hotellide ja Restoranide Liit on suurim külalislahkuse valdkonnas tegutsev erialane ettevõtjate liit. Eesti Hotelli ja Restorani Liitu kuuluvad hotellid, restoranid, koolid, kaasliikmed ja toetajaliikmed. Seisame selle eest, et ettevõtluskeskkond käiks ajaga kaasas ka meie äride poolt vaadatuna, et meie liikmed oleksid hästi informeeritud valdkonda puudutavatest õigusnormidest ja inimesed, kes meie ärides töötavad, oleksid hoitud ja hinnatud ning saaksid oma oskusi ja teadmisi pidevalt edasi arendada. Villa Ammende on liitunud Eesti Hotellide ja Restoranide liiduga, sest hindab kõrgelt koostöövõimalust teiste valdkonna ettevõtetega ja usub, et koos saavutame enim. Ammende perepea (hotellijuht) Sven-Erik panustab EHRL-i töösse lausa juhatuseliikme rollis.

  Eesti Hotellide ja Restoranide Liit
 • Tripadvisor traveler’s choice

  Aitäh, kallid külalised! Aitäh, et juba mitmendat aastat järjest oma tagasiside kirjadega meid selle auhinna vääriliseks tõstate! Iga hea sõna läheb meile palju korda ja teeb meie päevad palju ilusamaks!

  TripAdvisor on maailma suurim reisimisele pühendunud lehekülg. Reisijatel on võimalus planeerida ja organiseerida enda jaoks täiuslik reis. TripAdvisor pakub adekvaatset ja usaldusväärset nõu ja soovitusi teistelt reisijatelt, mis puudutab reisi plaane ja parimaid hindu hotellide puhul. TripAdvisor on maailma suurim reisimisele pühendatud kommuun, mis jõuab 315 miljoni jälgijani kuus. Lisaks sellele on saidil 1 miljard tagasisidet ja arvamust, mis katavad 8 miljonit majutusasutust, restorani ja atraktsiooni. Veebilehed tegutsevad 43 riigis üle kogu maailma.

  Tripadvisor
 • Destination Pärnu

  Destination Pärnu on turismiettevõtjate ja turismiedendajate ühing sihtkoha Pärnumaa hüvanguks. Hetke seisuga on Destination Pärnu liikmeskonnas palju ettevõtteid Pärnu linnast ja maakonnast. Ühingu liikmeteks ei ole vaid ettevõtted, kes tegelevad turismiga vaid kõik, kes talvisel madalhooajal tunnevad Pärnu ja maakonna külastajatest puudust. Destination Pärnu eesmärgiks on tutvustada turistile huvitavaid kohti, mida Pärnumaal külastada.

  DestinationPärnu
 • White Guide 2023

  Eesti on hea toidu maa. Olenemata sellest, kas olete meil käinud korduvalt või mitte kordagi, suur valik väga erinevaid, kuid alati häid söögikohti on hea põhjus Eestisse tulemiseks ja siin ringi rändamiseks. White Guide 2023 soovitab isikupäraseid söögikohti üle kogu Eesti – Hiiumaast Narvani – ja käib pidevalt ajaga kaasas. Siit leiate ka päris hiljaaegu avatud restorani kohe, kui on selgunud, et see on soovitamist väärt. Villa Ammende kuulub White Guide 2023 soovitatavate restoranide hulka. Villa restorani akendest avaneb rahustav vaade pargile ja kõrvu paitab sulnis salongimuusika. Söök ja jook, mida restoran pakub, esindavad aegumatuid väärtusi. Pakutavad road, mida võib leida mitmetest teistest restoranidest, kuid need serveeritakse miljöös, mida ei paku mitte keegi teine.

  Whiteguide 2023
 • Green Key

  Green Key on turismiettevõtetele mõeldud rahvusvaheline ökomärgis ja alates 1994. aastast on see juhtiv standard, millega tunnustatakse turismiettevõtte keskkonnahoidlikku ja kestlikku tegutsemist. Külastajatele annab Green Key märgis teadmise, et ettevõte on pühendunud keskkonnamõju vähendamisele.

  Villa Ammende Restoran & Hotell väärtustab puhast loodust ja säästlikku eluviisi. Me osaleme Green Key programmis ja  oma igapäevastes tegevustes, pakutavates toodetes ja teenustes lähtume keskkonnasõbralikkusest. Meie ajaloolises Villas on see omajagu keeruline ülesanne, kuid seda suurema soojuse ja uhkustundega südames võtame igal aastal vastu Green Key sertifikaadi. Sest see kinnitab, et saime taas hakkama! Ammende pere väärtustab puhast loodust ja säästlikku eluviisi väga. Oleme olnud pikaajaline Green Key liige, juba aastast 2003

  Me kõik  vastutame elu jätkusuutlikkuse eest Maal. Looduskeskkond, kus elame on meie ühine vara, mida on võimalik säästa ja väärtustada vaid siis, kui tegutseme kõik koos. Täname, et aitate meil säästa loodust!

  Green Key
 • Eesti Parim Joogikaart 2023 - pronkmärgis

  Konkurss „Eesti Parim Joogikaart” on ellu kutsutud Eesti Sommeljeede Assotsiatsiooni poolt eesmärgiga tunnustada parimaid joogikaarte ja edendada Eesti joogikultuuri. Ammende perel on rõõm olla tunnustatud hea joogikaardi pronksmärgisega – restoran, kus leiab põnevaid tooteid ja valikuid erinevate jookide seas.  Eesti parimad joogikaardid 2023 konkursil hinnati joogikaarti kui tervikut. Tähtis oli, et lisaks veinile oleksid esindatud ka teiste jookide kategooriad ning jookide valik oleks sobivuses koha olemuse ja menüüga. Oluline oli ka see, et joogikaart oleks korrektne ja arusaadav ning nii sommeljeedel kui külalistel oleks lihtne seal orienteeruda. Lisaväärtusena otsiti eristumist põnevate pakkumistega, väljapaistva kujunduse ja täna saada olevate tehniliste võimaluste kasutamisega. Oluline oli põhimõte, et ükski potentsiaalne külaline ei jääks janusse ja nii alkohoolsed kui alkoholivabad joogid pakuksid elamust, mis kutsuksid külalisi tagasi ja annaksid seeläbi võimaluse koha äripotentsiaali saavutamiseks.

 • Pärnumaa Ettevõtete Koda

  Pärnumaa Ettevõtete Koda on ainus ettevõtteid (sh äri, kultuur, haridus jt) ühendav organisatsioon, mis on loodud just Pärnumaa ettevõtete ja kogu siinse ettevõtluskeskkonna toetamiseks ja „tagant-tõukamiseks“. Pärnumaa ettevõtete koda pakub oma liikmetele vahetut omavahelise suhtlemise ja vastastikuse infovahetuse keskkonda. Kojaga liitumine on suurepärane võimalus uute ärisuhete tekkeks, ühisüritusteks, info ja oskusteabe jagamiseks jne. Pakume Pärnumaa ettevõtetele võimaluse kollektiivselt osaleda riigi ja kohaliku elu-olu kujundamisel. Pärnumaa Ettevõtete Koda on ühendavaks lüliks ja ratsionaalseks partneriks Eesti ja Pärnumaa kohalike arengu juhtidele – liidritele ettevõtluskeskkonna praktilistes küsimustes vajaduste määratlemisel ning perspektiivide loomisel. Pärnumaa Ettevõtete Koda kutsus 2023. aasta kevadel ellu iga-aastase Juhtimise Meistriklassi nimetamise Pärnumaa ettevõtete tähtsündmuse „Brackmanni Pärand“ raames. Juhtimise Meistriklass on ellu kutsutud  silmapaistvate valdkonnajuhtide ning nende võtmepädevuste esiletoomiseks, tunnustamiseks ja avalikuks teadvustamiseks. Ammende pere on väga uhke, meie Müügipealik Kersti üle, kes kohe esimesel aastal ka Müügi- või turundusjuhtimises „Brackmanni Pärand“ tiitli koju tõi!

  Pärnumaa ettevõtete koda
 • Peresõbralik toidukoht

  Eesti Lasterikaste Perede Liit käivitas 2020 aastal peresõbraliku toitlustusasutuse märgise programmi. Seda seetõttu, et Eestis on tänasel päeval tõeliselt inspireerivaid toitlustusettevõtteid, kes on peresõbralikkusele suurt rõhku pannud ning lastega perede eripäraga arvestanud. Tunnustusmärgi abil soovib liit ettevõtteid tänada ning esile tõsta. Tunnustusmärgile toetudes teavad perekonnad, millistes ettevõtetes on nad lastega oodatud ning ettevõte saab seeläbi anda oma panuse peresõbralikuma ühiskonna loomise nimel. Ammende pere soovib öelda aitäh Eesti Lasterikaste Perede Liit! Aitäh, et sellise märgise ellu tõite! Ammende pere on väga rõõmus, et valisite meid 2022 aasta peresõbralikuks toidukohaks! Auhinnaks kingitud igati põnev „Hariv Amps“ mäng on meie restorani mängukapis endale juba koha leidnud ja meid külastavatel lastel on selle vahva mängu üle kindlasti hea meel!

  peresõbralik toitlustusasutus
 • Pärnu Rotary klubid

  Ammende perel on suur au pakkuda kodu kahele rahvusvahelisse Rotary International organisatsiooni kuuluvale Pärnu klubile. Mõlema klubi koosolekud toimuvad igal esmaspäeval Villa Ammendes.

  Pärnu Rotary Klubi asutati 14. mail 1994 aastal. Klubi ühendab Pärnu ja Pärnumaa ettevõtlikke härrasid, kes on pühendunud oma kodukoha edendamisele. Kord aastas antakse välja Pärnu Rotary Klubi loodud Noortefondi stipendiumid, igal aastal algatatakse mõni heategevusprojekt ja toetatakse teisi heategevusprojekte. Klubi koosolekud toimuvad igal esmaspäeval Villa Ammendes.

  Pärnu Lahe Rotary Klubi asutati tegusate naiste poolt märtsis 2022 aastal. Pärnu Lahe Rotary Klubi on sõnastanud enda jaoks kindla eesmärgi heategevusprojekti näol „Erivajadustele avatud Pärnu rand“. Nad unistavad, et Pärnu imeline rand oleks avatud kõikidele, ka neile inimestele, kes vajavad abi liikumisel. Pärnu Lahe Rotary klubi naised usuvad, et nende projekt on kogukonnale vajalik ja tõstab paljude inimeste elukvaliteeti.

  rotary international
 • Charme & Caractere

  Villa Ammendel on hea meel, et meid tunnustatakse ülemaailma. Oleme saanud järjekordse auhinna, mis näitab meie pühendumist, et Teile pakkuda kvaliteetset elamust siin samas Pärnu linna südames.

  Charme & Caractere on esmapilgul üks rahvusvaheline liit, mis koondab eraldiseisvate, sõltumatute, kuid ühtsete hotellide kogukonda. Teades, et ilu on vaataja silmades on nende eesmärgiks individuaalsuse ja kordumatuse otsimine.
  Kajastatud saavad hotellid, kel on ainulaadne kontseptsioon, filosoofia, miljöö ja perekond, mis on pühendunud teie viibimise unustamatuks elamuseks muutmisele.

  Seega oleme eriti tänulikud selle tunnustuse eest ja jätkame samas vaimus edasi!

  Charme & Caractere
 • Restaurant Guru 2023

  Ammende perel on taaskord rõõmsaid uudiseid – oleme saanud tunnustuse ja nüüdsest leiab meid Restaurant Guru 2023 nimekirjast.

  Uut riiki külastades sooviksid proovida just neid roogasid, mida pakutakse linna parimates restoranides. Restoran Guru rakendus leiab parimad baarid, kohvikud ja restoranid kogu linnas. Rakendus pakub mugavat liidest, tänu millele leiad kiiresti, kus saab süüa maitsvat praadi või lihtsalt tassi kohvi juua. Klientide ülevaated, populaarsete kohtade hinnangud, menüüd, fotod ja lahtiolekuajad aitavad teil leida parima söögikoha.

  Restaurant Guru on teie teejuht hea toidu maailmas!

  RestaurantGuru