+372 447 3888

sale@ammende.ee

Restoran

Hotell

Ostukorv on tühi.

Müüdid

Ammendest peetakse lugu, ikkagi üks eriline koht. Aga ajalugu, müüdid ja minevikulood käivad Ammendega kaasas - tahame siis seda või mitte.

Ammu aega tagasi, kui Pärnu rannapromenaadi ääres jalutasid elegantsed daamid ja härrad, oli Villa Ammende paigaks, mis peegeldas linna luksuslikku hinge. Aastakümneid hiljem kummitavad müüdid ja eelarvamused endiselt ümber selle ajaloolise pärli – omaaegne elitaarsuse vari maalib liiga noobli ja liiga kalli pildi hotellist ja restoranist, mis kunagi oli kättesaadav vaid vähestele.

Oo jaa, Ammendel on ju pikk lugu ja kõik see, mis kunagi on tõele vastanud ning kinnitust leidnud, on nüüdseks muutunud.

Aga müüdid on jäänud, need on vaid ajapikku uued varjundid omandanud ning müütide murdmise ja maha raputamisega tegeleme siiani. Ammende pere, kes villas igapäevaselt külaliste rõõmuks toimetab, hoiab küll au sees endisaegseid väärtusi, kuid käib ometigi ajaga kaasas.

UNUSTA KÕIK, MIDA SA ARVASID TEADVAT VILLA AMMENDEST!
AVASTA UUESTI SEE ERILINE KOHT, MIS LUMMAB SIND AINULAADSE ATMOSFÄÄRIGA, KUID ON ASTUNUD PIKA SAMMU AJAGA KAASA, SÄILITADES SAMAL AJAL OMA ELEGANTSE VÕLU.

Tule ja vaata ise, kuidas see Pärnu legend igapäevaselt elab!

Mõnule sõprade seltsis, naudi suvekontserte ja MEKK´i häid roogi uuest suvemenüüst – Ammendes on kõik teretulnud!