+372 447 3888

sale@ammende.ee

Restoran

Hotell

Ostukorv on tühi.

Lülitus töömeeleollu

Ammende on mitte ainult puhkajate, aga ka töötegijate paradiis. Kes soovib, saab kabinetis või oma toas uhkes üksinduses tööle keskenduda. Kes soovib, korraldab kohtumise äripartneritega. Kes soovib, võtab pere kaasa. Ja kes soovib, korraldab seminari suuremale seltskonnale. Ruumi- ja võimaluste puudust ei ole!

Kui korraldate suuremat sündmust

Olgu see seminar, konverents, ärinõupidamine, rahvusvaheline äri- või diplomaatiline kohtumine, meie meeskond korraldab laitmatu teostuse, alustades vajamineva tehnika rendist ja lõpetades meelelahutuse korraldamisega. Kogemuste puudust meil pole.

Meil on kokku 7 erinevat saali ja salongi, millest 3 on seminariks ideaalsed. Soojal ajal saab kasutada ka meie ruumikat aeda ja terrassi. Ööbijatele on meil pakkuda 19 numbrituba, kõik omamoodi unikaalsed.

Ammende restoran on tuntud oma väga hea köögi ja teeninduse poolest. Pole soovi, mida me ei suudaks täita. Meie menüüde valikus on kohvipausid, lõunad, lihtsad grupimenüüd, pidulikud õhtusöögid, pikniku- ja grillimenüü, brunch ja privaatne hommikusöök. Meie galaõhtusöök sobib imehästi seminaripäeva lõpetamiseks (muideks, galaõhtusööki saab meie juures pidada ka siis, kui majutus Pärnus on mujale plaanitud).

Kui tulete üksi

Üksinda töö asjus reisijaid ootab Ammende tubades kohtvõrk (LAN) ja korralik WiFi. Pehme voodi ja kosutav puhkus loomulikult ka. Kasutada saab ka kabinetti, mis on meie vaikne töötegemise ruum.

Kui toote pere kaasa

Perega tulijatele on meil ruumikad toad, mugavad diivanvoodid lastele, lauamängud, mänguväljak ja palju ruumi, et vabalt ringi joosta. Kõige väiksematele on meil oma voodid ja kes on õnnetul kombel kaisukaru koju unustanud, siis võlume oma varudest sellegi välja.