+372 447 3888

sale@ammende.ee

Restoran

Hotell

Ostukorv on tühi.

Armastatud pulmapaik

Pulmad on meie suur armastus

Meie pikk korralduskogemus ütleb, et hea peo saladus on tihe ja usalduslik koostöö pruutpaariga – mida rohkem me igatsustest ja unistustest teame, seda paremini kõik sujub. Sestap, esimene samm pulmade korraldamisel Ammendes on meile külla tulek. Nii saame kõike põhjalikult arutada ja see täpselt õige lahendus leida. Oma südame järgi päeva saavad nii need, kes soovivad vaikset-väikest-privaatset ja külalistevaba tseremooniat  kui need, kes unistavad uhkest peost, mis vallutab terve villa ja aia takkapihta. Ka kuldpulm eakamatele külalistele saab korraldatud.

Mida meie ruumid võimaldavad

  • Meie villa esimesel korrusel on 6 erinevat ruumi, mida kõiki saab loominguliselt kasutusse võtta.
  • Lisaks ruumikas suveterrass ja imeilus parkaed saja-aastaste tammedega.
  • Ööbima mahub ühtekokku 36 täiskasvanut. Villa Ammendes on 5 luksuslikku tuba Perepeade korrusel ning Ärklikorrusel ja Aia Villas kokku veel 14 tuba, enamus neist ruumikad ja osa pigem hubased.
  • Tubades leidub ka diivanvoodeid ning soovi korral saab tuua ka 10 lisavoodit, aga need on eelkõige lastele mõeldud.
  • Külalised, kes ei mahu meie hotelli, saame aidata majutada lähedalasuvatesse hotellidesse. Majutus Pärnus pole meile muidugi võõras teema.

Mille kõigega saame aidata

Pulmi korraldades on laual väga palju küsimusi korraga ja meie saame aidata neile vastuseid leida. Pulmade korraldamine on meie leivanumber.

Näiteks kuidas ja kus kujundada kenad, ühes võtmes kutsed, menüükaardid ja nimekaardid? Milliseid traditsioone järgida, mida pika õhtu jooksul teha, et kõigil oleks huvitav, mida kinkida tulevase abikaasa vanematele? Oh, neid küsimusi on palju!

Meie kaudu saab tellida kõik vajalikud teenused ja toimingud – abielu registreerimine Villa Ammendes, juuksur, meigikunstnik, fotograaf, lilled, valgustus, lisavarustus, muusikud, üllatusesinejad, toitlustus, õhtujuht/pulmavanem, peokorraldus, transport, turvateenused ja palju muud.

Mida külalistele lauale panna?

Ammende restoran on tuntud oma väga hea köögi ja teeninduse poolest. Usume, et on vähe selliseid soove, mida me ei suudaks täita. Kõikide Ammendes villas peetavate pulmade ja pidude toit ning jook tuleb meie enda köögist ja baarist. Me ei võta majja toitlustusteenust teistelt firmadelt, samuti ei saa me kahjuks lubada külalistel toitu ja jooke kaasa tuua. Meie menüüde valikus on suupisteid ja pidulikke menüüsid, soe ja külm bufee, brunch, suviseks ajaks ideaalsed pikniku- ja grillmenüüd. Loomulikult ka sinna juurde sobivad kvaliteetveinid ja kokteilid.