+372 447 3888

sale@ammende.ee

Restoran

Hotell

Kui juba, siis juba!

Pidusid on erinevaid

Olgu see sünnipäev noorukile või soliidsesse ikka jõudjaile, pulma aastapäev,  meil on sobilik lahendus igale päevakangelasele, näiteks etiketilõuna õrnas eas elluastujale koos parimate sõpradega või pidulik brunch küpsele daamile. Juubelit saab meie majas eriti väärikalt tähistada broneerides privaatse saali või kogu kompleksi. Seega, peadmurdvale küsimusele “kus pidada sünnipäeva” on olemas lihtne vastus – Ammendes. Ükski soov pole liiga suur ega ükski detail liiga väike – meile meeldivad nii aia- kui kokteilipeod, grilli- kui galaõhtud. Jõulupeod muidugi ka.

Mida maja võimaldab

 • Meie villa esimesel korrusel on 6 erinevat ruumi, mida kõiki saab loominguliselt kasutusse võtta.
 • Lisaks ruumikas suveterrass ja imeilus parkaed saja-aastaste tammedega.
 • Ööbima mahub ühtekokku 36 täiskasvanut (lisavoodite abiga pigistab veel 10 juurde, kuigi need on pigem lastele mõeldud). Villa Ammendes on 6 luksuslikku sviiti, 11 Deluxe tuba ja 2 Standard tuba ühele. Külalised, kes ei mahu meie hotelli, saame aidata majutada lähedalasuvatesse hotellidesse.

Mida külalistele lauale panna?

Ammende restoran on tuntud oma väga hea köögi ja teeninduse poolest. Usume, et on vähe selliseid soove, mida me ei suudaks täita. Kõikide Ammendes villas peetavate pulmade ja pidude toit ning jook tuleb meie enda köögist ja baarist. Me ei võta majja toitlustusteenust teistelt firmadelt, samuti ei saa me kahjuks lubada külalistel toitu ja jooke kaasa tuua. Meie menüüde valikus on suupisteid ja pidulikke menüüsid, soe ja külm bufee, brunch, suviseks ajaks ideaalsed pikniku- ja grillmenüüd. Loomulikult ka sinna juurde sobivad kvaliteetveinid ja kokteilid.

Aitame peo korraldamisega

Külaliste peal testitud ja toimivaid meelelahutusi on meil kui varnast võtta. Aga aitame programmi ka täitsa nullist välja mõelda ja ellu viia.

 • chef's table

  Chef’s Table Herkkiga

 • veinidegustatsioon

  Veini, konjaki või kokteili degustatsioon

 • etiketikoolitus

  Etiketikoolitus kooliklassidele koos lõunaga

 • Etiketiõhtusöök ''Söögilaua elegants''

 • kokandustöötuba

  Kokanduse töötuba – boeffi valmistamine

 • pimeõhtusöök

  Õhtusöök täielikus pimeduses koos veinidega