+372 447 3888

sale@ammende.ee

Restoran

Hotell

Ostukorv on tühi.

Mida rohkem, seda uhkem!

Pered on meie majas oodatud. Kuigi, olgem ausad, toredam on siin päris pisikestel, kes ise omapäi maja uudistama ei kipu ja juba natuke suurematel, kes mängutuba taga ei igatse, sest seda meie majas ei ole.

Kaisukarust peretoani

Mängutuba meil ei ole, aga see-eest meil on lauamängud, õues mänguväljak ja palju ruumi, et vabalt ringi joosta. Kõige väiksematele on meil oma voodid ja kes on õnnetul kombel kaisukaru koju unustanud, siis võlume oma varudest sellegi välja. Pimeduse pelgajaile on meil varutud öölambid ja muidugi ootab väikeseid tähtsaid külalisi vannitoas oma seep ja šampoon.

illustration

Meie mugavad toad ootavad!

Perega ööbimiseks sobivad ideaalselt kõik meie Perepeade korruse toad, aga ka mõned Ärklikorruse Ruumikad ja Värvilised toad on sisustatud just peredele mõeldes. Lastele on magamiseks mõnus diivanvoodi. Osades tubades on ka vannid, põnnide lemmikud.

Lastele on oma menüü

Ammende perele külla tulles lapsed nälga küll ei jää. Meie restoranis on lastemenüü, mille tervislikkus lapsevanemaid igati rõõmustama peaks, aga ka lapsi ära ei hirmuta. Viimases oleme üsna kindlad (nii palju kui laste sööki suhtumine üldse lubab), sest meie kokad juba teavad, mis lastele maitseb.

illustration

LISATEENUSED LAPSEHOIDJAST LOTTENI

Kui vaja, siis saame korraldada ka lapsehoidja või seltskonnaga tulijate palvel kutsuda Lotte lastega mängima, et saaks rahus õhtusööki nautida. Võtke meiega ühendust, et detailidest rääkida.