+372 447 3888

sale@ammende.ee

Restoran

Hotell

Ostukorv on tühi.
visitparnu.ee
Tagasi

Pärnu, me arm

Tagasi

Siin on näha ainult jäämäe veepealne osa. Pärnus on palju põnevat. Tule külla, küll siis räägime!

 • Vaikus ja rahu Matsirannas

  Me armastame Pärnu randa, aga vahel igatseb hing väiksemat seltskonda ja suuremat distantsi. Kes ei pea paljuks ca 50minutiline sõit ette võtta, et Pärnu ranna rahvarohkusest pääseda, tasub suund võtta Matsiranda. Rand on piiratud liivaluidete ja kauni rannamännikuga ja kuna see asub väga eraldatud piirkonnas, võib seal nautida tõelist privaatsust ja rahu.

 • Kohalikku siidrit mekkima!

  Kes traditsiooniliselt valmistatud siidrist lugu peab, ei pea sugugi ainult Normandia poole vaatama. Meil siin Pärnu kandis on õige mitu uhket siidritalu, näiteks Jaanihanso ja Tori. Mõlemate siidrid väärivad järeleproovimist. Ja mõlemad ootavad degusteerijaid külla.

 • Suudlus muulil toob igavese armastuse

  Meil on perekeskis kombeks öelda – kord aastas peab ikka Pärnu muulil ära käima. Kunagi sadama süvendamiseks ja kaubanduse elavdamiseks ehitatud Pärnu muul on juba üle 150 aasta vana. Iidse loo järgi peavad noored armunud kõndima koos muuli lõppu, et kinnitada seal oma armastust suudlusega. See toovat armunuile igavese armastuse.

  Foto: Margus Kiili/Visit Pärnu

  Pärnu muul
 • Kivi kotti!

  Meil siin Pärnus on selline huvitav tegelane, kelle juurest läbi põigata soovitame – kiviraidur-skulptor Morsk. Temaga on mõnus maailma asju arutada ja tal on alati hea meel külalisi vastu võtta ning kunstniku tagatuba näidata. Tasub muidugi ette hoiatada, et kui miski ta loomingust meeldima hakkab, siis ega need kiviskulptuurid on ju rasked koju tassida.

  Foto: Kadri Kõusaar

  Foto: Kadri Kõusaar
 • Käed külge!

  Olgu põhjuseks nunnud käsitsi maalitud suveniirid või huvi ise midagi kaunist korda saata, sellise koha nagu Vaas & Vaas tegemisi tasub põhjalikumalt inspekteerida. Vineerist käsitsimaalitud hampelmannid, “Design Meets Wine” töötoad – need on vaid mõned näited, mida õhku visata. Tundub päris põnev? Jaa, me arvame, et oled õigel teel.

 • Kaanefoto: Silver Gutmann/ Visit Pärnu