Veeda valentinipäev Villa AmmendesMöödunud aasta lõpus Pariisis välja kuulutatud maineka puhkuseveetmiskohtade konkursi nimistusse pääses ka Pärnus asuv pika ajalooga Ammende Villa. Ammende Villa valiti Prix Villegiature’i Euroopa kõige võluvam hotell kategooria kuue nominendi sekka. Ja võluv Ammende Villa tõepoolest on.
See on romantiline – ent mitte imalaks muutuvalt magus – villa suure pargi servas, millel argipäevaga mitte mingit sidet pole. See on kadunud ajastute luksus ja tähelepanu, mis Ammende külalisi ees ootab. Ajad, kui valge laudlina, pehmed vaibad, romantilised pitsid ja suures kaminas praksuv tuli ei olenud veel minimalismi poolt kõrvale tõrjutud.
Restoran on samuti üks Eesti parimaid ja kui spaadega ärahellitatud eestlastele tundub, et selle puudumine on iga hotelli puhul suureks miinuseks, siis tasub korraks mõelda asjaolule, et näiteks vanas mudaravilas asuv Hedon Spa on kolmeminutlise jalutuskäigu kaugusel ja ainult mõni minut rohkem kulub Estonia spaasse jõudmiseks. Artikkel asib siin.