+372 447 3888

sale@ammende.ee

Restoran

Hotell

Ostukorv on tühi.
Tagasi
Tagasi

Villa Ammende Live: Suvi Algab Suurelt

Ainulaadne kohtumine: 5MIINUST, PUULUUP, Elina Born & ÜENSO orkester!

29. juunil toob Villa Ammende teieni selle suve kõige oodatuma muusikasündmuse. See ainulaadne kontsertelamus ühendab erinevad muusikastiilid ja traditsioonid, pakkudes kuulajatele haruldast võimalust kogeda ühtaegu nii räppi, pärimusmuusikat, poppi kui ka klassikalist muusikat – seda kõike ühel õhtul!

5MIINUST: Lääne-Virumaalt pärit räpipunt, mis on tuntud oma energiliste esituste ja otsekohese sõnumiga. Nende julgus muusikalisi piire ületada on leidnud vastukaja laias kuulajaskonnas, tehes neist ühe Eesti jõulisema muusikalise jõu. Nende oskus lavaliselt võluda on viinud nad Eesti Laulu 2024 võiduni koos Puuluubiga, tõestades nende ainulaadset koostöövõimet ja muusikalist mitmekülgsust.

Puuluup: Ramo Tederi ja Marko Veissoni moodustatud duo, mis on tuntud oma innovaatilise lähenemise poolest rahvamuusikale. Nende muusikas kohtuvad hiiu kannel ja elektroonika, luues unikaalse helimaailma, mis kõigub pärimuse ja kaasaegse muusika piiril. Puuluubi esinemised on sügavalt emotsionaalsed ja intiimsed, tuues iga kuulaja südamesse tükikese Eesti pärimusmuusikat.

Elina Born: Üks armastatumaid Eesti lauljatare, kelle hääl ja karisma on pälvinud rahvusvahelist tähelepanu. Elina tõi koos Stig Rästaga Eestile Eurovisiooni lauluvõistlusel kõrge seitsmenda koha, tõestades oma võimekust suurtel lavadel. Tema võimas hääletämber ja südamlikud esitused loovad õhtule unustamatu atmosfääri.

ÜENSO (Üle-Eestiline Noorte Sümfooniaorkester): Andekate noorte muusikute kooslus, mille eesmärk on tuua klassikalise muusika ilu laiema publikuni. Orkestri dirigentide Tõnno Piigli ja Jüri-Ruut Kangru juhatusel tuuakse lavale suurejooneline ja emotsionaalne muusikaelamus, mis rikastab igat kuulatud nooti ja toob esile klassikalise muusika ajatu ilu.

See ainulaadne kontsert ühendab erinevad muusikastiilid ja -traditsioonid, pakkudes kuulajatele haruldast võimalust kogeda nii räppi, pärimusmuusikat, poppi kui ka klassikalist muusikat ühel laval.

Kohtumiseni Villa Ammende aias – tule ja koge muusikalist maagiat, mida ei saa sõnadesse panna!

  • Sündmus on vanusepiiranguta!
  • Väravad avatakse kell 18:00 , kontsert algab 20:00
  • Lastele kuni 4.a on sissepääs tasuta
  • Lisainfo: kersti.ilves@ammende.ee

Korraldaja jätab endale õiguse teha muudatusi ürituse sisus ning ajakavas!

Villa Ammende korraldab seda kontserti koostöös ME Agentuuriga, tuues teieni unikaalse muusikaelamuse. ME Agentuur on teie usaldusväärne partner sündmuste korraldamisel, artistide vahendamisel ning turundus- ja kommunikatsioonistrateegiate loomisel, tagades iga detaili täiuslikkuse ja teie ürituse silmapaistva edu!

SOETA PILET FIENTAST VÕI PILETILEVIST!

NB! Kohad õhtusöögi laudades on VÄLJA MÜÜDUD!
Kontserdi ajal on avatud aiakohvik, mille menüüs erinevad joogid ja kerged suupisted.

Broneeri veebis või helista +372 447 3888