+372 447 3888

sale@ammende.ee

Restoran

Hotell

Tagasi
Tagasi

Rita Ray & Pärnu Linnaorkester

17. juulil kell 21.30 Villa Ammende aias

Vaid ühel sumedal suveõhtul kohtuvad Villa Ammende aias Rita Ray ja Pärnu Linnaorkester, et ühisel täispikal kontserdil tuua publikuni parim külg sinisilmsest soulist, vanakooli R&B ja disko muusikast. Esitusele tulevad lood lauljanna debüütalbumilt “Old Love Will Rust” aga ka sügisel ilmavalgust nägevalt plaadilt, mille kõlapilt on senisest keelpilliderohkem ja filmilikum. Esimest pilguheitu uuele materjalile võimaldab sel kevadel ilmunud nostalgiahõnguline singel ja video “Love Ain’t the Same”.

Eksklusiivsel kontserdil saadavad Rita Ray´d kaasahaaravate meloodiatega Artis Boriss (klahvid), Kristen Kütner (kitarr), Jasper Alamaa (bass) ning Ott Adamson (trummid) ning Pärnu Linnaorkester dirigent Kaspar Männi juhatusel.

Tee juulikuu 17. kuupäevale kalendris ring ümber ning soeta aegsasti pääsmed Piletilevi või Piletimaailma müügipunktidest, sest südasuvine hõrk muusikaelamus Villa Ammende põliste tammede all on Sind ootamas! Eelmüügis on piiratud arv sooduspileteid.

Rita Ray on omanäoline artist Eesti muusikamaastikul, kes viljeleb soul´i, klassikalist R&B´d ning vanakooli diskot. Vaatamata oma noorele eale on lauljanna suutnud üllatada Eesti publikut jõulise vokaali, hingestatud live-kontsertide ja mõtestatud omaloomingu ning meeldejäävate meloodiatega.

Tema debüüt LP “Old Love Will Rust” teenis positiivset vastukaja kohalikul ning rahvusvahelisel maastikul, teenides 4 nominatsiooni Eesti Muusikaauhindadel. Rita Ray teine stuudioalbum on ilmumas 2021. aasta sügisel.

Piletiinfo:
Kuni toimumise eelse päevani:
Täispilet 25 €
Õpilane, pensionär 20 €
Pilet ürituse päeval kõigile 30 €

Piletid saadaval piletilevi.ee ja poolteist tundi enne kontserdi algust kohapeal.
Pileti nominaalhindadele lisandub piletilevi tasu väärtuses 0,90 €

Sissepääs avatakse 1 h enne algust. Kestus 1 h 30 min. Vihma korral toimub kontsert Endla Teatris.

Villa Ammende suveterrassil pakume enne kontserti ja selle ajal kolmekäigulist a la carte õhtusöögimenüüd, einestamiseks palun broneerige laud ette.

 Avatud on aiakohvik– menüüs erinevad joogid ja maitsvad söögid.

Ette tellimisel saab nautida aias ka piknikku, meie piknikukorv on täidetud maitsva toiduga mille Herkki on kokku pannud kasutades võimalikult palju kohalike talude toodangut.

Broneeri laud ürituse ajaks

Broneeri veebis või helista +372 447 3888