+372 447 3888

sale@ammende.ee

Restoran

Hotell

Sofia Rubina
Tagasi
Tagasi

Pärnu Linnaorkester koos Sofia Rubinaga

20. juulil kell 20.00 Villa Ammende aias

Mitmekülgselt andekas ja särav vokalist Sofia Rubina on oma žanripiire ületava leidlikkusega end tuttavaks laulnud enamikele eesti džässiaustajatele. Tema ampluaast võib leida puhast džässiklassikat, aga ka mõjutusi soul- ja gospelmuusikast, samuti on ta kirglik klubimuusika ja funky austaja.

Rubina on esinenud paljudel tuntud džässifestivalidel üle terve maailma ning teinud koostööd äärmiselt nimekate vene, läti, leedu ja ameerika muusikutega.
2009 aastal pälvis ta Eesti Jazzliidu ja Jazzkaare poolt väljaantava Noore Jazzitalendi preemia ja tunnustusi on järgnenud ridamisi.

Sofia Rubinalt on ilmunud viis heliplaati, millest eelviimane “In The Land Of OO BLA DEE” pälvis Eesti Muusikaauhindadel 2016. aastal aasta džässalbumi tiitli.

2019 aastal ilmunud albumit “Where It Begins” on saatnud nii fännide kui kriitikute heakskiit. Tuleval kontserdil kuulebki lisaks muule lugusid sellelt plaadilt.

Sel suvel ainult ühel korral astub Sofia Rubina lavale koos Pärnu Linnaorkestri ja Siim Aimla Funk Bandiga!

Lisainfo parnuorkester.ee

Piletiinfo:

Täispilet 20 €
Penisonär / õpilane 15 €
Hind kohapeal 25 €
Koolieelikud ( kuni 7 aastased) TASUTA

Piletid saadaval piletilevi.ee ja tund enne kontserdi algust kohapeal.

Sissepääs avatakse 1 h enne algust.

Vihma korral toimub kontsert Endla teatris.

Suveterrassil pakume kontserdi ajal kolmekäigulist a la carte õhtusööki. Õhtusöögi hind on 59€, hinnas sisaldub tervitusjook ja kolmekäiguline menüü. Einestamiseks palun broneerige laud ette.

 Avatud on aiakohvik– menüüs erinevad joogid ja maitsvad söögid.

Ettetellimisel saab nautida aias ka piknikku, meie piknikukorv on täidetud maitsva toiduga, mis on kokku pandud kasutades võimalikult palju kohalike talude toodangut.

Villa Ammende kaunis aed on küllaldaselt suur, kus saate tunda end mugavalt ning soovi korral hoida distantsi.

Broneeri laud ürituse ajaks

Broneeri veebis või helista +372 447 3888