+372 447 3888

sale@ammende.ee

Restoran

Hotell

näitus mina olen kuninganna
Tagasi
Tagasi

Näitus ”Mina olen Kuninganna”

Näitus on avatud 01. oktoober - 17. oktoober iga päev kell 12-17 Kahe kunstniku koostööna on sündinud erakordne ja enneolematu väljapanek - ebamaine kehakatete, ehete ning maalikunsti näitus.

Näituse naelaks on müstilised muinasjutu-stseenid, mille valgusefektid, meisterlikud maaliteosed, kuninglikult rõivastatud mannekeenid ja ehtekunst loovad kokku ühe vinge kunstinäituse.

Ülle kaunites ja ebamaistes kooslustes on ühendatud mood ja maalikunst. Kõrvuti esinevad haldjateemalised õlimaalid ja elegantsed rõivakomplektid ning luksuslikud siidist haldjamantlid, millesse on riietatud pidulikud manninukud (ning mõned mehed).

Ehtedisainer Sigrid on täiustanud muinasjutu-stseene jumalike peaehete, metsikute sulekraede ning ebaharilikult asümmeetriliste kõrvarõngaste kollektsiooniga  – täiuslik täius.

Ema ja tütre müstiline tulesärades näitus ootab Sind Villa Ammendes!

Näituse pidustus toimub 10. oktoobril algusega kl 15. Siis on võimalus kunstnikega isiklikult tuttavaks saada!

Kunstnike pöördumine

Ühel müstilisel silmapilgul avastame, enamasti pooljuhuslikult ning justkui möödaminnes, enda seest uhke, eneseteadliku KUNINGANNA.

Luba end sukelduda imepäraste lõigete, vaoshoitult elegantsete pitside sekka. Viktoriaanlik riietumisstiil kätkeb endas üdini naiselikku, tarka, poeetilist maailma, kus on lubatud unistamine, jalutamine aia- või pargialleel, kas üksi või koerakesega, partner lõbusalt käevangus. Siia kuuluvad vestlused veiniklaasi taga, muusikaõhtud, ühised perelõunad, pidulikud teatrikülastused, sensuaalsed tantsud ja lahtiriietumise tseremooniad.

Luksuslikud materjalid, toetavad ja saadavad igapäevaselt KUNINGANNA iga sammu. Ehtsa siidi elegants paitab. Hõrgud värvinüansid, puuderjad, pastelsed, vaoshoitud tonaalsused, mängivad me hingekeeltel lõppematut meloodiat.

Tänapäevane kiire elutempo ununeb ja ilu äratab üles ka tõelise mehe, unistuste printsi, kes ihkab oma daamile olla kaitsja, saates teda džentelmenina, avades uksed ja täites oma KUNINGANNA kõige salajasemadki soovid.

Haldjamantlid, -kleidid, -särgid on asetatud pidulikult manninukkudele, esitledes end niisamuti nagu Inglismaa KUNINGANNALE tema luksuslikud kehakatted. Luba endal unistada, mängida ja valida, näidata näpuga, osutada käega, millise kuningliku rüü just Sina, täna siit selga paneksid.

Su kõrvadest tilguvad roosakad puudrikarva pärlid, asümmeetrilised, erilised kõrvarõngad, millede helk toob esile Su naha siidjalt sametist jumet. Heidad pilgu peeglisse, näed seal ennekuulmatut KUNINGANNAT, särasilmset erakordselt ilusat naist..

.. SIND.

Armastusega, Ülle Papagoi
Armastusega, Sigrid Papago

Sissepääs on prii, tulge näitust imetlema ja lõõgastuge hetkeks!

Muide, kui soovite end veel eriti kuningannalikult tunda, siis tellige külastuse ajaks ka inglise kellaviieteed, mis on ka Inglismaa kuninganna Elizabeth II suur lemmik ja igapäevane rituaal.