+372 447 3888

sale@ammende.ee

Restoran

Hotell

Tagasi
Tagasi

Muusikaga jõululõuna

Igal advendipühapäeval kutsume Teid nautima Villa Ammende köögis valminud hõrke jõuluroogi. Teid ootab jõuluehtes saal, pidulikult kaetud laud, prõksuv kaminatuli, kaunis jõulumuusika ja imemaitsvad jõuluroad. Lastele lastetuba lustimiseks.

Täpsemalt siis 28. novembril, 05., 12. ja 19. detsembril kl 12-15

Jõulumenüü I

Selge kõrvitsasupp
Kammkarp, vürtsikrõps ja kõrvitsa- brunoise

Madalküpsenud seakõht
Mustjuurekreem, värsked aedviljad ja safrani- vanillikaste

Glögi-mustikasupp
Röstitud must leib, “muna-fondant” ja loorberijäätis

35€

Jõulumenüü II

Kõrvitsa kreemsupp
Kalamatsi meierei kitsejuustuga

Pardifilee
Hernekreem, vanilline hapukapsas ja punaseveini kaste

Brüleekreem
Vana Tallinna ja vaarika sorbee

25€

Jõulumeeleolu loob klaveril noor ja andekas Robi Salumets. Kohal on jõuluvana Kulla (soovi korral jätke kingid, mis jõuluvana üle saab anda).
Lastele mõnus lastetuba koos lauamängude, multikate ja mänguasjadega.  Lastele saab sobilikud road kohapeal lastemenüüst tellida. 

Kui kuupäev ei sobi või seltskond on suurem, siis palun võtke meiega ühendust ja korraldame jõululõuna või -õhtu just Teile sobival ajal.

NB! Nii külaliste kui Ammende pere heaolu on meil alati esikohal. Järgime kõiki ettekirjutusi ja määrusi, et meil kõigil oleks turvaline ja hea olla. Vastavalt Vabariigi valituse määrustele on Ammende perel kohustus teostada enne teenuse osutamist kontroll.  Seetõttu palume kõigil meie külalistel ette näidata kas kehtiv COVID immuniseerimise tõend või viimase 6 kuu jooksul COVID-i läbipõdemise tõend koos ID kaardiga. Kohustus kehtib kõigile üle 12a vanustele külalistele, nooremad tõendit omama ei pea.

Villa Ammende imeline jõulumaailm kutsub Teid!

Broneeri laud ürituse ajaks

Broneeri veebis või helista +372 447 3888