+372 447 3888

sale@ammende.ee

Restoran

Hotell

Tagasi
Tagasi

Mari Jürjens & Vaiko Eplik ”Elust Enesest”

30. juulil kell 19.00 Villa Ammende aias

Mari Jürjens ja Vaiko Eplik on lava jaganud nii mõnelgi korral. Need kohtumised on olnud sedavõrd armsad ja meeldejäävad, et on hea meel teatada värskest ühistuurist. Üle-eestiline ringreis hakkab juba mai algul ning kestab kaunite augusti õhtuteni välja. Kokku külastatakse kaheksat ägedat paika Lõuna-Eestist kuni Saaremaani ????

???? Mari Jürjens on laulja ja laulukirjutaja, kelle tekstis on sügavust ja hääles malbust. Mari esimesest albumist “22“ on möödas juba omajagu aega, kuid ka need lood kõlavad täna nagu palsam hingele. Täpselt sama rada on käinud ka järgnevad lood ja laulud.

???? Vaiko Epliku muusikast ei saa mööda hiilida ka siis, kui väga tahta. Vaiko surematud lood on kõlanud teatrilavadel, kontserditel, filmides jne jne. Sellele vaatamata on tegu väga noore mehega, mis annab meile lootust, et head muusikat tuleb veel aastakümneid.

Kontserditel kõlab mõlema autori loomingut, sekka kuuleb lugusid elust enesest.

Piletiinfo:

Tavapilet25.20 €
Õpilane/ tudeng/ pensionär / erivajadustega külaline 23.20 €

Piletid saadaval piletilevi.ee ja tund enne kontserdi algust kohapeal (kohapeal on pileti hind kõrgem)

Sissepääs avatakse 18:30. Kontsert kestab 1 tund ja 30 min

Pildistamine/ filmimine ei ole lubatud

Suveterrassil pakume kontserdi ajal kolmekäigulist a la carte õhtusööki. Õhtusöögi hind on 59€, hinnas sisaldub tervitusjook ja kolmekäiguline menüü. Einestamiseks palun broneerige laud ette.

 Avatud on aiakohvik – menüüs erinevad joogid ja maitsvad söögid.

Broneeri laud ürituse ajaks

Broneeri veebis või helista +372 447 3888