+372 447 3888

sale@ammende.ee

Restoran

Hotell

klaverikontsert
Tagasi
Tagasi

Klaverikontsert – Pianist Stanley Wong

08. juunil kell 19.00 Villa Ammendes erakordne klaverikontsert

Stanley Wong on mitmekülgne artist ja rahvusvaheliselt tuntud pianist, keda kirjeldatakse kui “Poeetilise hingega, kiirgab armastust, soojust, tugevat ja peent emotsiooni. Tõeline klahvpilli artist! Ta on teinud karjääri uue muusika eest võitlemisel ning seikluslike ja esoteeriliste teoste kavade esitamisel. Tõeline karismaatiline muusikakultuuri juht Hongkongis ja uue muusika propageerimisele spetsialiseerunud Sparkling Piano Concert sarja asutaja.

Stanley esitab sädeleva ja veetleva kava, sealhulgas Mozarti hilise teose “Duport Variations” hõõguvad juveelid, Chopini meisterlik Scherzo nr.4, mis on tuntud oma elavhõbeda sära ja kapriissuse poolest. Wong esitab ka esmakordselt Polina Nazaykinskaya ja Carol Worthey kaasaegset klassikalist teost. Polina sümfooniline Sparks” uurib meie universumi imet ja selle lõpmatut mitmekesisust, samas kui Caroli maitsev “Ice Cream Sweet” ülesehitus sarnaneb Mussorgsky’s Pictures at An Exhibition, muutes 8 jäätise maitset valsiks, tokaataks, fuugaks, nokturniks… muutes kõik terveks jäätise peoks, inimkonnale rõõmutoojaks!!

Klaverikontserdi programm:

Mozart – 9 Variations on a Minuet by Duport, K.573
Chopin – Scherzo no.4 in E major op.54
Polina Nazaykinskaya – Sparks
Carol Worthey – Ice Cream Sweet

Piletiinfo:

Kuni 31. mai 15€
Alates 01. juuni 19€

Pileti saab soetada Fientast ja Villa Ammendest kohapeal.

Kontserdi külastajatele on avatud kohvik, menüüs erinevad joogid ja maitsvad koogid. Enne või peale kontserti kutsume restorani õhtusöögile.

Broneeri laud ürituse ajaks

Broneeri veebis või helista +372 447 3888