+372 447 3888

sale@ammende.ee

Restoran

Hotell

Jõulukontsert
Tagasi
Tagasi

Jõulukontsert Maria Veretenina & Stark Rosenthal 

19. detsembril kl 18 Villa Ammende restoranis

Maria on rahvusvaheliste konkursside laureaat ning on juba mitu korda Eestit rahvusvahelistel lavadel esindanud.

Maria Veretenina on sündinud Eestis ja elab Inglismaal, andes kontserte nii Suurbritannias kui ka mujal maailmas. Tal on erakordne hääl ulatusega 4,5 oktaavi. Üks kõige olulisemaid ja tähtsamaid sündmusi tema lauljateel oli hiljutine esinemine Londonis Printsi Charlesile. Lauljatar on üles astunud paljudes Euroopa riikides, sh Rootsis, Soomes, Venemaal, Itaalias, Hispaanias, Austrias, Ungaris, Saksamaal ja Suurbritannias. Maria laulab erinevates muusikažanrites ning on esinenud parimates kontserdisaalides üle maailma. 2017. aastal esines ta suure eduga heategevuslikul Ballil Londonis kuulsas ja luksuslikus Drapper’s Hallis, millejärgselt lääne ajakirjandus kirjutas, et laulja oli “üks kõige muljetavaldavamaid esitajaid, näidates suurepärast vokaalset võimekust”.
Maria Veretenina on pälvinud suurel hulgal auhindu erinevatel konkurssidel, kus üks viimastest on Grand Prix inglise muusika ja vene romansside rahvusvahelisel konkursil Londonis Royal College of Musicus.

Pilet koos õhtusöögiga 65€
Jõulumenüü info peagi saadaval

Piletid müügis piletilevi.ee

NB! Piletit soetades palun tutvuge riiklike määrustega kontserdi külastajale seoses COVID viiruse levikuga Eesti Vabariigis.

Broneeri laud ürituse ajaks

Broneeri veebis või helista +372 447 3888