+372 447 3888

sale@ammende.ee

Restoran

Hotell

francis goya ja koit toome
Tagasi
Tagasi

Francis Goya ja Koit Toome ”Muusika me hinges”

20. augustil kell 19.30 Villa Ammende aias

Armastatud kitarrist Francis Goya annab taasiseseisvumispäeval kontserdi koos Koit Toomega

Tähistamaks 30 aasta möödumist Eesti taasiseseisvumise väljakuulutamisest annavad 20. augustil Ammende Villas kontserdi “Muusika me hinges” Francis Goya ja Koit Toome. Kontserdil tulevad esitamisele mõlema artisti populaarsemad lood ning valitud palad Raimond Valgre loomingust.

Francis Goyat seob Eestiga eriline suhe: 2001. aastal andis artist välja Raimond Valgre muusikaga plaadi “Please to meet you Mr. Valgre” mis kujunes üheks enimmüüdavamaiks albumiks Eestis ning mille litsentsid on müüdud tänaseks juba kümnesse välisriiki. Francis Goya on katsetanud paljude muusikastiilidega, kuid publiku südameisse on ta jäänud romantiliste-ja ladina-viiside interpreteedina.

Francis Goya, kodanikunimega Francis Weyer, on sündinud Belgias muusikute perekonnas ja alustas kitarrimängu erinevates rokkbändides juba 16 aastaselt. Goya professionaalse muusiku karjäär sai alguse 1970. aastal, kui ta lõi koos vennaga soul bändi The Jivaros ning hakkas koos töötama maailma mastaabis juba tuntud artistidega nagu Demis Roussos, Barry White ja Vicky Leandros.

1975. aastal sai Francis Weyerist sooloartist Francis Goya, kelle kiire karjäär sai alguse pärast esikplaadi „Nostalgia“ ilmumist, mis murdis kuld- ja plaatinaplaadi staatusesse nii Euroopas, Aasias kui ka Lõuna-Ameerikas. Kaheksakümnendatel eksperimenteeris Goya erinevate orkestritega ning kujunes välja Goyale omapärane meloodiline, tundeküllane ja päikeseküllane stiil. Goya on andnud välja üle 40 albumi, mida on müüdud maailmas kokku 20 miljonit eksemplari.

Hinnainfo:

Täispilet 35 €
Pensionär 28 €

Lastele vanuses kuni 10a (k.a) sissepääs tasuta, kui istuvad saatja süles

Piletid saadaval piletilevist ja tund enne kontserdi algust kohapeal.
Piletilevis lisandub pileti nominaalhindadele agenditasu 0,90 €

Sissepääs avatakse 1,5 h enne algust. Kestus 2 h 30 min.

Villa Ammende suveterrassil pakume kontserdi ajal kolmekäigulist a la carte õhtusöögimenüüd, einestamiseks palun broneerige laud ette.

 Avatud on aiakohvik– menüüs erinevad joogid ja maitsvad söögid.

Ette tellimisel saab nautida aias ka piknikku, meie piknikukorv on täidetud maitsva toiduga, mille Herkki on kokku pannud kasutades võimalikult palju kohalike talude toodangut.

Villa Ammende kaunis aed on küllaldaselt suur, kus saate tunda end mugavalt ning soovi korral hoida distantsi.

Broneeri laud ürituse ajaks

Broneeri veebis või helista +372 447 3888