+372 447 3888

sale@ammende.ee

Restoran

Hotell

kontsert
Tagasi
Tagasi

Ewert and The Two Dragons

„Good Man Down 10“ 17. august kell 19:00 villa ammende aias

2021. aastal tähistab Eesti üks edukaimaid bände Ewert and The Two Dragons kümne aasta möödumist albumist “Good Man Down”. 17. augustil kõlavad kontserdil Ammende Villa aias selle albumi parimad hitid ning ka uuemad lood.

Bänd on seni avaldanud neli stuudioalbumit: The Hills Behind The Hills (2009), Good Man Down (2011), Circles (2015) ning Hands Around the Moon (2018). Albumid on Eestis kokku müünud üle 20 000 koopia, mis teeb bändist viimase kümnendi ühe edukaima kodumaise artisti. Draakonid alustasid Good Man Down albumi tuules julget välisturgudele liikumist, mis inspireeris ka teisi bände mitte ainult Eestis, vaid ka meie naaberriikides (nt Lätis). Nad on andnud sadu kontserte väljaspool Eestit, sh viibinud oma tuuride raames ainuüksi USA-s pea pool aastat.

Nende muusikat on kasutatud nii reklaamides kui ka teleseriaalides ja filmides. Bändi viimane aktiivne periood lõppes 2016. a kevadel eduka kontserdiga Saku Suurhallis, kus sai salvestatud ka käesoleval aastal ilmuv bändi esimene live-plaat.

23. novembril 2018 andis ansambel välja enda neljanda stuudioalbumi, mille puhul tehti koostööd produtsendi Sander Mölderiga. Kui album “Circles” salvestati mainekas stuudios USAs, siis uus plaat sai salvestatud erinevates paikades Tallinnas. Bänd peab seda justkui juurte juurde tagasi tulekuks – kuigi muusikaline suund on mingil määral muutunud ja värske kuue saanud, siis salvestusprotsess meenutas bändiliikmetele pigem kahe esimese albumi salvestamist – oma kodus ja tuttavates paikades. 2019. aasta alguses esitleti uut albumit Eestis ning ka naaberriikides.

Piletiinfo:

Esimestele kiirematele piletid hinnaga 29 €, edasi 34 €
Ürituse toimumise päeval eelmüügis ja kohapeal on piletihind 35 €.

Piletid saadaval www.piletilevi.ee ja tund enne kontserdi algust kohapeal.
Pileti nominaalhindadele lisandub piletilevi tasu väärtuses 0,90 €

Sissepääs avatakse 1 h enne algust. Kestus 1 h 30 min.

Villa Ammende suveterrassil pakume kontserdi ajal kolmekäigulist a la carte õhtusöögimenüüd, einestamiseks palun broneerige laud ette.

 Avatud on aiakohvik– menüüs erinevad joogid ja maitsvad söögid.

Ette tellimisel saab nautida aias ka piknikku, meie piknikukorv on täidetud maitsva toiduga, mille Herkki on kokku pannud kasutades võimalikult palju kohalike talude toodangut.

Broneeri laud ürituse ajaks

Broneeri veebis või helista +372 447 3888