+372 447 3888

sale@ammende.ee

Restoran

Hotell

Armastus mälukaotuseni
Tagasi
Tagasi

Teatriõhtu

Valentin Krasnogorov etendus „Armastus mälukaotuseni“ 06. juulil kell 20.00 Villa Ammende aias

Hoolimata romantilisest pealkirjast, „Armastus mälukaotuseni“, on tegemist ühe tõeliselt hullumeelse komöödiaga, sest tegevus toimubki psühhiaatri kabinetis.

Mälukaotuse käes vaevlev mees tuleb abi saamiseks arsti juurde. Arst püüab välja selgitada haiguse sümptomeid ja põhjuseid, kuid tulutult – patsiendi vastused on nii vasturääkivad, et temalt on võimatu mingit selgust saada. Õnneks on võimalik välja kutsuda patsiendi naine, kes vastab kõigile küsimustele selgelt ja enesekindlalt. Kuid tema selgitustest järeldub, et ka arst ise kannatab mälukaotuse käes. Olukord muutub veelgi segasemaks, kui äkki saabub teine naine ja kuulutab, et ka tema on haige mehe naine. Arst on viidud peaaegu hullumiseni, kui ilmub veel üks salapärane mees, kes väidab, et hoopis tema on… Kes siis?

Lugu pakub mõtteainet erinevatel teemadel. Iga vaataja leiab sealt midagi endale. Mõni näeb näidendit sellest, kuidas korralikud ja sümpaatsed inimesed võivad hõlpsalt libiseda pettuste ja mahhinatsioonide libedale teele. Teine arvab, et  kujutatud on naiste omakasupüüdmatust ja seda, kui oluline on leida armastust ja mõistmist igas vanuses, isegi eakamatel. Kolmandad naudivad vaimukat lugu sellest, kui ilusasti ja hingestatult oskavad inimesed ikka valetada.

„Armastus mälukaotuseni“ on hasartne mõistatuste-komöödia, dünaamiline ja naljakas lugu, mis areneb kiiresti ja elavalt. Lõpuks selgub ka saladus, kes ja mis eesmärgil korraldas selle avantüüri, mis peaks kedagi päästma… Aga millest? Ja kas päästab?

Osades: Tõnu Kilgas või Eero Spriit, Madis Milling, Kaili Närep, Mairi Tikerpalu, Riho Rosberg.

Lavastaja: Eero Spriit
Kunstnik: Jaak Vaus

Piletiinfo:

Kuni etenduse eelneva päevani:

Täispilet 22 €
sooduspilet 20 €

Etenduse toimumise päeval: hind kõigile 22 €

Sooduspilet kehtib ainult vanaduspensionäridele ja lastele vanuses 7-14 soodustust tõendava dokumendi alusel (vajalik kohapeal). Eripensionide saajatele soodustus ei kehti!

Piletid saadaval piletilevi.ee  ja poolteist tundi enne kontserdi algust kohapeal.

Pileti nominaalhindadele lisandub piletilevi tasu väärtuses 0,90 €

Etenduse kestus koos vaheajaga 2 tundi.

Kontserdi külastajatele on avatud aiakohvik, menüüs erinevad joogid ja maitsvad koogid.

Ette tellimisel saab nautida aias ka pikniku, meie piknikukorv on täidetud maitsva toiduga mille Herkki on kokku pannud kasutades võimalikult palju kohalike talude toodangut.

Villa Ammende suveterrassil on võimalus enne ja peale teatrit einestada, õhtusöögiks palun broneerige laud ette.

Broneeri laud ürituse ajaks

Broneeri veebis või helista +372 447 3888