+372 447 3888

sale@ammende.ee

Restoran

Hotell

edSheeran tribüüt
Tagasi
Tagasi

Ed Sheeran tribüütkontsert

21. augustil kell 19.00 Villa Ammende aias

Eesti tuntud solistid Jaagup Tuisk, Eleryn Tiit ja Hans Nayna tulevad 21. augustil lavale, et esitada palavalt armastatud laulja ning laulukirjutaja Ed Sheerani lugusid. Ed Sheeran on tuntud Briti laulja- ja laulukirjutaja, kelle helikandjatest on maailmas ostetud üle 45 miljoni albumi ja 100 miljoni singli, mis teeb ta läbimüügi järgi üheks maailma kõige edukamaks muusikuks.

Ed Sheerani ainulaadne ja kordumatu looming annab rohkelt tõlgendusvõimalusi selle esitajatele. Šarmantne Jaagup Tuisk, särtsakas Eleryn Tiit ja Mauritiuse päritolu lummav Hans Nayna esitavad läbilõike Sheerani mitmekesisest žanrideülesest repertuaarist, lisades tuntud lugudele uudset lähenemist ja energiat.

Koos solistidega astub lavale ka tunnustatud muusikutest koosnev bänd: Fredi kitarril, Mikk Simson (I Wear* Experiment) trummidel ja Siim Avango (Põhja Konn, Yasmyn) basskitarril.

Piletiinfo:
Piiratud kogus pileteid kiirematele 20. juulini või kuni pileteid jätkub 19 €
Hind eelmüügis 24  €
Hind kohapeal 30 €

Piletid saadaval piletilevi.ee ja poolteist tundi enne kontserdi algust kohapeal.
Pileti nominaalhindadele lisandub piletilevi tasu väärtuses 1,50 € – 1,90 €

Sissepääs avatakse 1 h enne algust.

Villa Ammende suveterrassil pakume enne kontserti ja selle ajal kolmekäigulist a la carte õhtusöögimenüüd, einestamiseks palun broneerige laud ette.

 Avatud on aiakohvik– menüüs erinevad joogid ja maitsvad söögid.

Ette tellimisel saab nautida aias ka piknikku, meie piknikukorv on täidetud maitsva toiduga mille Herkki on kokku pannud kasutades võimalikult palju kohalike talude toodangut.

Villa Ammende kaunis aed on küllaldaselt suur, kus saate tunda end mugavalt ning soovi korral hoida distantsi.

Broneeri laud ürituse ajaks

Broneeri veebis või helista +372 447 3888