+372 447 3888

sale@ammende.ee

Restoran

Hotell

Anett Trio ja Minimal Wind
Tagasi
Tagasi

Anett Trio ja Minimal Wind

15. juulil kell 19.00 Villa Ammende aias

Kahel juulikuu õhtul astuvad lavale Anett trio ja Minimal Wind, et esitada kõige sumedamas võtmes omaenese loomingut.
Kontserdid toimuvad Ammende Villas ning Pangodi Kiivitaja talu suvelaval.

Anett on kaasaegse souli laulja-laulukirjutaja, kel vokaalseid mõjutusi ka jazzist. 2021. aasta algas Aneti jaoks lausa kolme nominatsiooniga Eesti Muusikaauhindadel – Aasta Album, Aasta Naisartist ja Aasta Popartist kategooriates ning kulmineerus laureaaditiitlitega – Aasta Naisartisti ja Aasta Popartistina.
2020. aastal pälvis Anett avalikkuse tähelepanu Eesti Laulu superfinalisti ja välisžüriifavoriidina, koos Frediga kirjutatud souliballaadiga “Write About Me”, millel tänaseks üle 200000 kuulamise Spotifys. Sama aasta kevadel andis Anett TIKS Rekordsi alt välja singli “getby”, mille kaasautoriks Carl Tuulik ja produtsendiks Sander Mölder. Lugu tõusis maikuu Raadio 2 TOP 20 enimmmängitud lugude tabelis kohale nr 2. 2020. aasta lõpus ilmunud-ning Muusikaauhindadel Anetile kolm nominatsiooni ja kaksvõitu toonud-esimene täispikk album “Morning After” valmis suunal New York-Võsu jamärgib modernse R&B ja souli helimaailmasse süüvimist, kandes endas isiklikke ausaidsõnumeid.

Minimal Wind on sõpruskond, kes teeb koos muusikat ja kunsti. Nende muusika kulgebR&B, popi ja indie rocki radadel. Bändi teeb eriliseks see, et iga liige on multifunktsionaalneja ka produtseerib muusikat. Minimal Wind on koht, kus nende individuaalsed anded saavadkokku, et luua värskeid kunstivorme ning näha, kuhu tuul neid viib. Nende lugu “What to Make of This” saavutas konkursil Eesti Laul 2022, kõrge 2.koha ja maandus koheselt ka Spotify Top 50 tabelis 2.kohale

Piletiinfo:
Piiratud kogus pileteid juuli lõpuni või kuni pileteid jätkub 19 €
Hind augustis 24 €
Hind kohapeal 30 €

Piletid saadaval piletilevi.ee ja tund enne kontserdi algust kohapeal.
Pileti nominaalhindadele lisandub piletilevi tasu.

Sissepääs avatakse 1 h enne algust.

Suveterrassil pakume kontserdi ajal kolmekäigulist a la carte õhtusööki. Õhtusöögi hind on 59€, hinnas sisaldub tervitusjook ja kolmekäiguline menüü.
Einestamiseks palun broneerige laud ette.

 Avatud on aiakohvik– menüüs erinevad joogid ja maitsvad söögid.

Ette tellimisel saab nautida aias ka piknikku, meie piknikukorv on täidetud maitsva toiduga mis on kokku pannud kasutades võimalikult palju kohalike talude toodangut.

Villa Ammende kaunis aed on küllaldaselt suur, kus saate tunda end mugavalt ning soovi korral hoida distantsi.

Broneeri laud ürituse ajaks

Broneeri veebis või helista +372 447 3888