Etikett

Etiketikoolitus

Koolituse käigus tutvustatakse etiketi olemust ning nüüdisaegset restorani- ja vastuvõtukultuuri koos hõrgu lõuna- või õhtusöögiga. Antakse juhised käitumiseks nii külaskäigul, pidulikul õhtusöögil või ärilõunal, pulmas kui vastuvõttudel. Käsitletakse erinevaid serveerimisviise ja vastuvõtte ning jagatakse näpunäiteid ja nippe laua katmiseks.

Etiketikoolitus kooliõpilastele

Etiketikoolitus on suurepärane võimalus lastele ja noortele, omandamiseks restoranikultuuri aluseid ja saada põhiteadmised lauakommetest. Villa Ammende koolitatud etiketiõpetaja jagab 3-käigulise lõuna- või õhtusöögi ajal õpetusi, räägib etiketiajaloost ning vastab küsimustele. Etiketikoolitusele on oodatud nii lasteaialapsed kui ka koolinoored.

Salongiõhtu koos inglise „Afternoon Tea“ tee-etiketi tutvustamisega

Inglise „Afternoon Tea“ on midagi enamat, kui lihtsalt tavapärane tee joomine. See on aegumatu rituaal, milles on britilikku võlu ja veetlust. See on spetsiaalselt valitud aeg, kus nauditakse hetke ja kohalolu, unustades kiired argitoimetused. „Afternoon Tea“ on ideaalne viis võõrustada sõpru, olles omandanud meie koolituse raames vajalikud teadmised. Salongiõhtul naudime teed ja vastavaid suupisteid, õpime tundma teelauakombeid ja saame osa kõigest huvitavast, mis selle rituaali nii eriliseks muudab.

Veini, vahuveini, šampanja, konjaki ja sigari koolitused ja degustatsioonid

Villa Ammende sommeljee korraldab põnevaid, nüansirohkeid, kuid samas traditsioonilisi koolitusi ja degustatsioone.

Küsi lisainfot siit.

Mängud

Pokker

Sügis-talvisel perioodil pakume võimalust mängida ehtsal pokkerilaual professionaalsete diilerite juhendamisel pokkerit. Mõnus õhtu maitsvate roogade ja jookidega ning ühendab seltskondi!

Piljard

Piljardisalongis asub piljardilaud, kus maja külalised saavad oma osavust proovile panna.

Teemaõhtud

Stiiliõhtud temaatiliste roogade ja jookidega.

Küsi lisainfot siit.

Kokandus

Kokanduse töötuba

Villa Ammende peakoka Mihkel Heinmetsa juhendamisel valmistatakse ehtsat böffi. Meie poolt on tooraine ning juhendamine ja kasulikud nõuanded.

Kokandusvõistlus

Võistkonnad saavad võimaluse näidata oma oskusi, valmistades roogi Villa Ammende peakoka juhendamise järgi. Mängulik toiduvalmistamise hindamine toimub kollektiivi ning Villa Ammende kokkade koostöös. Toidu valmistamise juurde serveeritakse erinevaid suupisteid ning osalejate poolt valitud veine.

Trühvlite valmistamise töötuba

Meie kokkade juhtnööride abil on võimalus valmistada vahvaid ja maitsvaid trühvleid. Miinimum inimeste arv on 6. Töötoad toimuvad sügis-talv- kevad perioodil.

Gurmeeõhtusöök

Eriliselt pidulik õhtusöök, mille menüü koostab peakokk isiklikult ja vaid Teile. Õhtusöögi kõrvale on hoolikalt valitud Vana Maailma veinid, mis on täiuslikus harmoonias pakutavate roogadega.

Pimeõhtusöök

Õhtusöök täielikus pimeduses, kus juhtimise võtavad üle maitse- ja haistmismeeled. Silmad on kaetud ning restorani teenindajad serveerivad salapäraseid roogi ning assisteerivad õhtusöögi nautimisel. 4-käiguline õhtusöök täielikus pimeduses on erakordne kogemus, mida tasub proovida.

Küsi lisainfot siit.

Aktiivne puhkus vabas õhus

Villa Ammende meeskond aitab hea meelega leida igale kliendile sobivad vaba aja veetmise võimalused. Korraldame ka transfeeriteenuse.

Jahiga Pärnu lahele

Korraldame Teile meeldiva kruiisi Pärnu lahel koos rikkaliku piknikukorviga.

Sõiduelamused ralliringrajal

Pärnu külje all asub Eesti ainuke täismahuline ringrada, mis on ühtlasi üks uusimatest ringraja kompleksidest terves Põhja-Euroopas. Sõiduelamusi saate kogeda koos juhendajaga ametlikul rajaautol Toyota GT86 ja tõelisel võidusõiduautol BMW 325 CUP.

Golf

Otse mere kaldal kaunis Valgerannas asub 18 rajaline täismõõtmeline golfiväljak. Tegemist on links-tüüpi väljakuga, mis sobib mängimiseks ideaalselt ka algajatele. Olenevalt ilmastikuoludest on väljak avatud aprillist novembrini. Kohapeal on võimalik kinnitada keha joogi ja suupistetega.

Kanuumatkad kuuvalgel

Pärnu jõgi on Eesti üks vaheldusrikkamaid kanuumatkajõgesid. Kitsast ja laia, kiiret ja aeglast, rahulikku ja kärestikulist jõge – Pärnu jõelt leiab lisaks ilusaile loodusvaadetele ka kõige enam vaheldust ja sportlikku emotsiooni kanuusõiduks. Meie korraldatud kanuumatkad Soomaal ürgsete metsade vahel kulgeval jõel on sobivad ka algajatele. Soovi korral jagate kanuud kogenud saatjaga.

Ratsutamine

Pärnumaal on olemas kõik võimalused hobusehuvilistele, alustades hobusekasvanduse tutvustusest kuni ratsamatkade ja vankri- ning reesõiduni. Koostöös professionaalsete hobusekasvatajate ja ratsetreeneritega saate veeta lõõgastava päeva looduse ja hobuste keskel.

Rabamatkad

Meid ümbritseb kaunis ja haruldane puutumatu looduskeskkond, mille vaatlemiseks on rajatud turvalised matkarajad. Matkade korraldamine on võimalik nii suvel kui talvel.

ATV-sõit ja matkad

Aktiivne tegevus neile, kes huvituvad nii motospordist kui loodusest.

Jahipidamine

Pärnumaa metsad on küttimiseks täiuslikud oma mitmekesise populatsiooni ja puutumatu looduse poolest. Meie korraldame kõik vajalikud formaalsused. Teil peab olema relvaluba ja jahirelv.

Küsi lisainfot siit.

Giidid, tõlgid ja linnaekskursioonid

Päikeseline Pärnu on Eesti Suvepealinnaks olnud alates 1996.aastat, kuid Pärnus käidi puhkamas juba 500 aastat tagasi. Pärnu lähiümbruses on olnud hulgaliselt suvemõisaid, kuhu sõideti juba sadu aastaid tagasi nii Saksast ja Venemaalt. Kuurordi kõrval on Pärnu aga ka tuntud kui vana hansalinn, sadamalinn ja ülikoolilinn. Ja veel – Kõik oleme ju kuulnud kuulsatest Faberge Munadest? Pärnust on pärit kuulus Fabege juveeli- ning luksusbrändide looja Gustaw Faberge, kelle monument avati Pärnu Kontserdimaja ees 2015.aastal.

Teatri- ja kontserdipiletid

Aitame leida igale maitsele sobiva etenduse või kontserdi Pärnust, Eestis või koguni naaberriikidest. Laialdase valikuga kontsertide korraldamise poolest tuntud Riia asub Pärnust vaid 200 km kaugusel. Oleme abiks nii transfeeri kui piletide korraldamisel, et saaksite suurepärase elamuse osaliseks.

Kunstinäitused

Kunstiga tutvumisega saab algust teha juba Villa Ammendes, kus pidevalt pakume erinevaid kunstielamusi. Lisaks on erinevaid näitusi Pärnu Kunstigaleriis, Pärnu Muuseumis ning mitmetes muudes kohtades.

Spaa-hoolitsused Pärnu spades

176 aastaseks saanud Pärnu ravikuurordile pandi alus 1838.aastal, mil avastati ja põhjendati teaduslikult Pärnu lahevee ravitoime ning avati esimene supelasutus. Tänaseks on Pärnust välja kujunenud aastaringselt toimiv, looduslikel vahenditel põhinev, rahvusvaheliselt tuntud ja tunnustatud kõrgetasemeline ravikuurort. Villa Ammende pakub teenuseid koostöös ravispaadega.

Küsi lisainfot: