+372 447 3888

sale@ammende.ee

Restoran

Hotell

Pärnu suvi, suvi Ammendes
Tagasi

Pärnu Suvi

Tagasi

Pärnu, see on puhkaja paradiis - rand, päike, rohelus, kontserdid, kogupere sündmused ja maitseelamused. Jah, me pakume seda kõike! Püüdsime siia koondada kõik mis Ammendest Pärnusse puhkama tulles teada võiks, ikka selleks, et puhkus Pärnus veel vahvam oleks!

Aiakontserdid

Ammede aias saate igal suvel nautida kontsert programmi  juulist pea augusti lõpuni. Meeli ülendavat muusikat leidub igale maitsele – rokist klassikani! Kontserte naudime vabas õhus, iidsete tammede all, nautides Rita tehtud kooki ja trimbates värskendavat kokteili, mida pakume aiakohvikus. Terrassirestoranis võimalus samal ajal kolmekäigulise menüü maitsenaudinguid kogeda. No tegelikult toimub meie aias ja villas veel palju muud põnevatki kogu suve jooksul!   Kogu meie suvise programmi ja info leiate siit.

 

Terrassirestoran

Terrassirestoran on avatud kauni ilmaga, see on see kõikse parem koht, kus suvel sõprade ja tuttavatega kohtuda! Hommikuti saate siin hommikusööki nautida. Pühapäevased brunchid on terrassil ka väga mõnusad. Ning õhtuti alates kl 17 saab tulla kokteilile ja õhtusöögile. Terrassirestorani menüüs on suvised road mis pakuvad nii silmailu kui ka elamusi maitsemeeltele – kohalik tooraine ja maitsepuhtust, see on meie köögipere moto. Uuri menüüd mis peakokk Margus teile pakub siit.

 

Mugavad toad mõnusaks ööbimiseks

Meie 19 toa hulgast leiate nii katusekambrilikult hubaseid külalistube, kui ka väärikaid ja omanäolisi sviite, igal toal oma lugu ja omapära. Tavaolukorras mahub meile 36 täiskasvanut ja 10 last, aga vahel tulevad ka lisavoodid appi. Tulge või seltskonnaga, sest see on tõeliselt unustamatu peatumine Pärnus! Nii vanalinn, rand, kui ka poed on vaid jalutuskäigu kaugusel. Leia oma tuba ja lugu siit.

 

Puhkusepaketid

Tulge looge oma lugu ja ilus mälestus. Kui soovite aktiivset tegevust, siis Pärnu golfiväljakud ootavad Teid. Lõõgastavat massaži saate samuti meie juures nautida! Maitseelamuste otsijale soovitame gurmee paketti. Kui olete kogu perega tulemas, siis on lausa mitu varianti valikus.  Kõik meie puhkusepaketid leiate siit.

 

Aiakohvik

Ammende pere aiakohvikus saab päevasel ajal kiirelt maitsva kõhutäite ning kuni hiliste õhtutundideni mugavalt kott-toolis istudes värskendavaid jooke nautida. Meie aia au ja uhkus on vanad tammed, mis tänaseks nii suureks sirgunud, et kipuvad isegi tornist avanevaid vaateid varjama. Kui enamus tammedest on istutatud peale maja valmimist aeda kaunistama, siis üks neist on eriti vana, ligi 150 aastat. Just nende iidsete tammede all ja vuliseva purskkaevu kõrval asub suvel meie aiakohvik!
Avame juuni keskpaigas, kõigest täpsemalt juba peagi!

 

Mänguväljak

Järjest enam lastega peresid jõuab meie majja ja oi kuidas meile lapsed meeldivad! Lastele on meil mänguasju ja lauamänge, oma menüü ning õues mänguväljak ja palju ruumi, et vabalt ringi joosta. Saladuskatte all võime öelda, et mänguväljak saab laienduse sellel suvel, miskit ägedat on tulemas! Mänguväljak asub meie piiratud aias ja vanematel on hea lastel silma peal hoida ise kontserti kuulates või terrassirestoranis einestades. Rohkem võimalustest lastega puhata leiad siit.

 

Peatse kohtumiseni Pärnus, Ammendes!