+372 447 3888

sale@ammende.ee

Restoran

Hotell

Pärnu restoranide nädala majutuse pakkumine
Tagasi

Pärnu Restoranide Nädala majutus

Tagasi

6.-14. novembrini 2021 on kõik heade maitsete sõbrad taas Pärnusse oodatud! Juba seitsmendat korda toimub Pärnu Restoranide Nädal.

2015. aastal esmakordselt korraldatud teemanädal on aastatega muutunud Pärnumaa üheks olulisemaks sündmuseks. Nädala jooksul pakuvad restoranid erimenüüd. Lisaks toob tänavune sündmus külastajateni mitmeid uusi üllatusi. See on suurepärane võimalus tutvuda kokandustrendidega ja nautida kohalikku toidukultuuri.

Muutke restorani külastus tõeliseks minipuhkuseks:

  • Pühapäevast – neljapäevani 79€ öö kahele koos a la carte hommikusöögiga
  • Reedel ja laupäeval 109€ öö kahele koos a la carte hommikusöögiga

Autodele on meil tasuta parkimine sisehoovis ja samuti tasuta laadimisvõimalus neile, kes Tesla või elektriautoga sõidavad.

Pakkumine kehtib Pärnu Restorani Nädala ajal.

Restoranide valik on taaskord jalustrabav – Resto Akord, Villa Ammende, Café Grand, Restoran Edelweiss, Ferro, Pärnu Jahtklubi restoran ja külalistemaja, Kastrul, Koduresto Kirss Toidul, restoran KUU, Restoran MENU, Meremaa Sadam & Resto, MUM Cafe, Restoran NOOT, Pastoraat Cafe, Trahter Postipoiss, Restoran Purpur, Restoran Raimond, Rannahotell, Strand restoran, Vehverments bar & tostadas, Vorstid & Vahvlid KÖÖK & BAAR, Wasa Resort restoran ja Villa Wesset.

Villa Ammende peakoka Herkki Ruubeli erimenüü Pärnu Restoranide Nädalaks leiad siit .

Pakkumine on sobilik kõigile, kes hindavad head toitu ja mõnusat puhkust!

illustration

Broneeri pakett

Broneeri veebis või helista +372 447 3888