+372 447 3888

sale@ammende.ee

Restoran

Hotell

kellaviietee
Tagasi

PAI kampaania kellaviietee

Tagasi

Pai kampaania raames pakub Ammende pere õdedele ja hooldustöötajatele kellaviieteed. Teid ootab õdus saal hõrkude roogadega - kihilised võisaiad erineva täidisega, sconed, marjakorvikesed, šokolaadikoogikesed, trühvlid, vahuvein, tee. Ideaalne võimalus saada osa maitseelamustest ning nautida hetke ja üksteist.

Kellaviietee menüü:

·         Kihilised võisaiad erineva täidisega:

Suitsulõhe ja värske tilli kreemiga
Kanaliha ja karulauguga
Toorjuustu ja värske kurgiga
Munavõiga

·         Sconed vahukoore‑toorjuustu kreemi ja keedisega
·         Marjakorvikesed
·         Šokolaadikoogikesed
·         Trühvlid
·         Cava Clos Amador Brut Reserva
·         Valikus Damman teed, serveeritud mee, sidruni ja piimaga

Pai kampaania pakkumine – kellaviietee kahele 50€ (tavahind 70€)
Pakkumine kehtib ainult õdedele ja hooldustöötajatele, kuni 31.03.2022
Tasumine Pai kampaania kaardiga.

Mis on Pai kampaania? PAI on kodanikualgatus – reaalne, silmale nähtav ja käega katsutav tänuavaldus õdedele ja hooldustöötajatele, kes hoolitsevad meie tervise eest ja võitlevad pandeemias meie elude eest, tehes oma tööd peamiselt nähtamatult. Sõltumata sellest, millises linnas, vallas, haiglas või hooldekodus õed ja hooldustöötajad täna igapäevaselt tegutsevad, tahame me kinkida neile oma tänu koos reaalse emotsiooniga. Kui paljudeni me oma ettevõtmisega jõuame, sõltub Sinu ja meie kõigi panusest. Eestis on õdesid ja hooldustöötajaid ligi 17 000 ja neid on ikka liiga vähe! Lisainfot siit

NB! Nii külaliste kui Ammende pere heaolu on meil alati esikohal. Järgime kõiki ettekirjutusi ja määrusi, et meil kõigil oleks turvaline ja hea olla. Vastavalt Vabariigi valituse määrustele on Ammende perel kohustus teostada enne teenuse osutamist kontroll.  Seetõttu palume kõigil meie külalistel ette näidata kas kehtiv COVID immuniseerimise tõend või viimase 6 kuu jooksul COVID-i läbipõdemise tõend koos ID kaardiga. Kohustus kehtib kõigile üle 12a vanustele külalistele, nooremad tõendit omama ei pea.

50 € kahele

Telli kellaviietee just endale sobivaks päevaks, ideaalne kellaaeg on kl 17. Palume laud broneerida 48 tundi ette.

illustration

Broneeri laud

Broneeri veebis või helista +372 447 3888