+372 447 3888

sale@ammende.ee

Restoran

Hotell

piknik
Tagasi

PAI kampaania piknik

Tagasi

Pai kampaania raames pakub Ammende pere õdedele ja hooldustöötajatele suvisel ajal pikniku võimalust. Nautige imelisi hetki põliste tammede all Ammende aias - romantiline piknik purskkaevumuusika ja linnulaulu saatel avab hinge looduse võludele. Lapsed saavad samal ajal mänguväljakul lustida. Meie piknikukorv on täidetud maitsva toiduga mille Herkki on kokku pannud spetsiaalselt suviseks piknikuks, kasutades võimalikult palju kohalike talude toodangut.

Pikniku menüü

Kolotsi talu gurmeejuustud
Eesti maasuitsusink
Klassikaline Eesti käsitöövorst
Külmsuitsutatud lõhefilee mousse
Heeringa ja rohelise õuna tartar
Must leib Herkki retsepti järgi
Herkki vanaema retsepti järgi valmistatud karask
Croissant
Baguette
Käsitööpasteet
Herkki soolakurk
Sidrunikeeks
Puuviljavalik
Lurisia Vesi
Ammende käsitöö limonaad

Ammende pere soovib mõnusat suve!

Pai kampaania pakkumine – piknik kahele 40€ (tavahind 49€)
Pakkumine kehtib ainult õdedele ja hooldustöötajatele, kuni 30.09.2021
Tasumine Pai kampaania kaardiga.

Mis on Pai kampaania? PAI on kodanikualgatus – reaalne, silmale nähtav ja käega katsutav tänuavaldus õdedele ja hooldustöötajatele, kes hoolitsevad meie tervise eest ja võitlevad pandeemias meie elude eest, tehes oma tööd peamiselt nähtamatult. Sõltumata sellest, millises linnas, vallas, haiglas või hooldekodus õed ja hooldustöötajad täna igapäevaselt tegutsevad, tahame me kinkida neile oma tänu koos reaalse emotsiooniga. Kui paljudeni me oma ettevõtmisega jõuame, sõltub Sinu ja meie kõigi panusest. Eestis on õdesid ja hooldustöötajaid ligi 17 000 ja neid on ikka liiga vähe! Lisainfot siit

NB! Nii külaliste kui Ammende pere heaolu on meil alati esikohal. Järgime kõiki ettekirjutusi ja määrusi, et meil kõigil oleks turvaline ja hea olla. Vastavalt Vabariigi valituse määrustele nr 270 ja 282 on alates 09.08 siseruumides 50st ja väli tingimustes 100st inimesest Ammende perel kohustus teostada enne teenuse osutamist kontroll. Seetõttu palume kõigil meie külalistel nii aias, kui siseruumides ette näidata kas kehtiv COVID immuniseerimise tõend, viimase 6 kuu jooksul COVID-i läbipõdemise tõend või eelnevalt tehtud PCR testi tõend (kehtib testi tegemise hetkest 72h). Kohustus kehtib kõigile üle 18a vanustele külalistele, nooremad tõendit omama ei pea. Juhul kui ühtegi nendest kolmest ei ole, on võimalik teha kohapeal kiirtest (kehtib majasiseselt 48) hinnaga 5€ tk.

illustration

Broneeri laud

Broneeri veebis või helista +372 447 3888