+372 447 3888

sale@ammende.ee

Restoran

Hotell

ettevõtte jõulupidu
Tagasi

Jõulupidu ettevõttele

Tagasi

Ideid väiksemale kollektiivile ühe vahva jõuluõhtu veetmiseks. Jõuluks on ikka tore miskit kingikotti meisterdada või miks mitte hoopis endale üks kingitus teha. Täitsa ise, oma kätega - seda me just teemegi!

Lisaks põnevale töötoale ootab Ammendes jõuluehtes saal, pidulikult kaetud laud, prõksuv kaminatuli, kaunis jõulumuusika ja imemaitsvad jõuluroad. Teisisõnu jõulutunne, koosolemiserõõm ja loomisrõõm koos jõuluroogadega.

Töötuba valima:

Jõulutöötuba ’’Kodukaunistaja jõulud’’

Disainituba tuleb külla ja võtab kaasa looduslikud materjalid jõulupärja valmistamiseks. Teete kõik koos samm sammult ühe jõulupärja algusest lõpuni valmis. Valmiv pärg on jõuluteemaline, kuid neid samu omandatud tehnikaid ja võtteid kasutades saate igal aastaajal või igaks sündmuseks alati oma kätega ühe kauni pärja valmistada!

Jõulutöötuba ’’Nobenäpu jõulud’’

Disainituba tuleb meile külla ja õpetab töötoas selgeks makramee põhisõlmed ja punumise. Vajalik materjal on Disainitoal kaasas. Valmistame koos ühe makramee toote. Saate teada nippe ja trikke makramee disainimiseks, sõlmimiseks ja järeltöötluseks.  Anname nõu ja punume hoogsalt koos!

Jõulutöötuba ’’Kunstniku jõulud’’

Jõulutöötoa läbiviimiseks tuleb külla maalikunstnik Tiina Ojaste. Joonistamine võimaldab eksimisi ja parandamisi, nii et tulekut ei pea pelgama ka see kunstihuviline, kes pole elus kunagi varem pliiatsit kätte võtnud! Kunstnik Tiina Ojaste juhendab, toetab ja annab näpunäiteid. Kõigile osalejatele on kohapeal vajalikud joonistustarbed. Joonistusõhtu lõpuks saab valmis igale osalejale omane joonistus, mille kodus pärast uhkelt seinale saab panna.

Jõulutöötoa hinnad:

’’Kodukaunistaja jõulud’’ 39€ osaleja kohta
”Nobenäpu jõulud” 39€ osaleja kohta
”Kunstniku jõulud” 29€ osaleja kohta

Kõik töötoad kestavad umbkaudu 3 tundi, vahepalaks ja vaimu värskendamiseks teeme vahepeal majatuuri soovijatele.

Õhtu lõpuks valmib igale osalejale isetehtud kingitus.

Ideaalne seltskonna suurus on 10-20 külalist. Suurema või väiksema seltskonna puhul leiame lahendused!

Kehakinnituseks pakume jõuluroogasid, menüü leiate siit.

Vali välja sobivaim jõulutöötuba, vali välja road jõulumenüüst ja kirjuta meile. Koos planeerime edasi! 

illustration

Broneeri pakett

Broneeri veebis või helista +372 447 3888