+372 447 3888

sale@ammende.ee

Restoran

Hotell

puhkus pärnus
Tagasi

sügispuhkus 3 = 2

Tagasi

Ööbides 3 ööd tasud vaid kahe öö eest. Sügisvärvides Pärnu kutsub avastama! Too oma kõige kallim nautima tõelist puhkust uuenenud Villa Ammendes.

Villa Ammende restoran ja hotell saab septembris 22-aastaseks. Selle puhul on Ammende perel Teile eripakkumine, nii tõeliseks puhkuseks meie villa mugavas ja hubases toas, kui ka gurmee elamus restoranis. Tulge tähistage koos meiega!

Pakume Teile puhkust Villa Ammende hotellis, siin saate nautida unikaalset kombinatsiooni juugend arhitektuurist, põnevatest maitsetest, tulevikust ja minevikust, mereõhust ja tammepuudest, suvepealinna rahust ja vaikusest. Ja muidugi kohtuda Ammende perega.

Pakkumise raames saate endale sobiva toa valida:

  • Ärklikorruse hubane ja õdus tuba 3 ööks kahele on 189€
  • Perepeade korruse ruumikas ja elegantne Kollane või Sinine tuba 3 ööks kahele on 289€

Kuid see ei ole veel kõik:

  • Mõlemal hommikul ootame teid restorani nautima À la carte hommikusööki.
  • Kui Teil ei ole olnud veel võimalust meie uuenenud majaga tutvuda, siis majatuuri teeb meie peremees Stiven või perenaine Maarika iga päev kl 17, lööge kindlasti kampa!
  • Autodele on meil tasuta parkimine sisehoovis ja samuti tasuta laadimisvõimalus neile, kes Tesla või elektriautoga sõidavad.
  • Põliste kohalikena oskame alati anda häid soovitusi, kuhu Pärnus minna või mida teha, nii et igavust ei ole vaja karta meil külas olles.
  • Juhul kui päris nii ei saa, et tööd üldse ei tee, siis kodukontor või ärikohtumiste korraldamine meie kabinetis on alati käepärast
  • Restorani sünnipäevakuu eripakkumise kohta leiad info siit.

Sünnipäeva eripakkumist saab nautima tulla lausa oktoobri lõpuni! Meie juurde saabumise päev peab olema kas pühapäev, esmaspäev või teisipäev.

Eripakkumise broneerimiseks helista või kirjuta meile  – 44 73 888 / sale@ammende.ee. Eripakkumised ei kehti läbi vahendajate tehtud tellimustele.

illustration

Broneeri pakett

Broneeri veebis või helista +372 447 3888