Me usume , et Teie Villa Ammende kogemus algab enne, kui olete kohale jõudnud.
Me tahaksime Teie siinviibimise teha võimalikult meeldejäävaks ning aidata Teil leida kõige sobivama meelelahutuse või teenuse.

Palju meeldejäävaid tegevusi, vaatamisväärsusi, kultuuriüritusi ja mõnusaid söögikohti on võimalik Teile pakkuda Pärnus viibimisel, sealhulgas meie endi fine dining restoran Villa Ammendes.

Me aitame Teil soetada pileteid mitmesugustele üritustele, kontsertidele, aitame korraldada huviretki ja ekskursioone, broneerime Teile sobiva aja jahisoiduks lahel, golfiväljakul või autorallirajal, pakume transfeeri- ja limusiiniteenuseid.

Soovitatavate sihtkohtade hulgast mõned Pärnumaa kõige huvitavamad paigad -Soomaa Rahvuspark, Soontagana maalinn, Eesti Raudteemuuseum, Pärnu linnaekskursioonid ja palju palju rohkem võimalusi.

Kui soovite kasutada kogenud massööri teenuseid, vajate juuksurit soengu seadmiseks või jumestajat, siis on meil hea meel pakkuda neid teenuseid Teie hotellitoas. Samuti hea meelega broneerime Teie jaoks sobiva aja lähedal asuvate spa-de teenuste kasutamiseks.

Oleme Teie teenistuses, kui soovite broneerida õhtusoogi, tellida kaunis lilleseade või muid erinevaid teenuseid.

Concierge Desk
Avatud: 24 tundi
Phone + 372 44 73 888
sale@ammende.ee