Vokaalgrupp Mirt ’’Üle maa, üle vee’’
06. augustil kell 19.00 Villa Ammende suveaias

Mirt on 6-liikmeline vokaalgrupp Pärnust. Vokaalansamblis Mirt musitseerivad Piret Lilleste (I sopran), Merit Hirvoja-Tamm (II sopran), Mari Holm (I alt), Elerin Karpin (II alt), Reimo Kiisk (bass/beatbox), Madis Viik (beatbox). Mirdi omaloominguliste lugude ja seadete autoriks on ansambli I sopran Piret Lilleste.

Kontserdil saab kuulda Mirdi kõige värskemat, 2020. aasta originaalloomingut. Loomulikult kõlavad ka juba tuttavad lood Mirdi debüütplaadilt “Üle maa, üle vee” – nii folk- kui ka popstiilis originaallooming ning eesti rahvaviiside töötlused. Viimase vürtsi lisavad seaded tuntud lauludest.

Kuula imelist imelist originaalloomingut – https://www.youtube.com/watch?v=l5vMK6mhyM4

Oma esimese tunnustuse sai Mirt 2013. aastal Pärnumaa Vokaalansamblite päevalt, kus neid pärjati Grand Prix’ga. Mirt on osalenud kahel korral rahvamuusikatöötluste festivalil Mooste Elohelü, kus 2019. aasta maikuus tunnustati neid Esitajate Liidu eripreemiaga. 2019. aasta oktoobrikuus Pärnus aset leidnud rahvusvahelisel konkurss-festivalil Golden Rose pälvis Mirt Grand Prix’i.kontsert Mirt

Kontsert koos tervitusjoogiga 15€
Kontserdi külastajatele on avatud kohvik, menüüs erinevad joogid ja maitsvad koogid. Eripakkumisena sellel suvel ka piknikukorv.

Kontsert koos õhtusöögiga 45€
Hinnas sisaldub muusikaline elamus, tervitusjook ja 2 käiku a la carte menüüst.

Villa Ammende suures aias on piisavalt ruumi kõigile, saab hoida distantsi ja nautida imelist kontserti sumedal suveõhtul!

Osta pilet piletilevist või reserveeri siin:

Piletid on saadaval ka kohapeal tund enne kontserdi algust, vabade kohtade olemasolul.

Kui ilm ei luba õues olla toimub kontsert siseruumides.

  • Kuupäev: 06.08.2020 - 06.08.2020
  • Kellaaeg: 19:00