Valgusfestival “ÖÖvalgel” eripakkumised

Valgusfestival “ÖÖvalgel” on ainulaadsetest lavastustest ja installatsioonidest koosnev festival, kus lugusid jutustatakse eelkõige valguse ja video kaudu.

Lavastused on loodud spetsiaalselt festivali jaoks ning kõik lood on seotud inimese ning inimeseks olemisega – armastuse, looduse, unistuste, rännakute, headuse ning kurjusega. Etendusi mängitakse Pärnu kesklinna hoonetel ja hoovides ning need kestavad 10-20 minutit. Nii on festival oma iseloomult kui jalutuskäik mööda Pärnu tänavaid, kus saab nautida ka linna ennast. Rohkem infot festivali kohta leiate siit .

Et teha sellest mõnusast kogemusest väike minipuhkus Pärnus on meile Teile nii mõnigi vahva pakkumine.

  • 20% soodustus majutusele perioodil 20-30. september. Kasuta promokoodi – FESTIVAL broneerides majutuse meie lehel (üleval paremal nupp BRONEERIMINE)
  • 25. ja 26. septembril 19.00-00.00 on avatud ÖÖbaar tornis, meie maja kõige kõrgemas punktis. Imetleme Ammende tornist ÖÖvalgel Pärnut, kaaslaseks pokaalike miskit maitsvat (valikus kokteili, klaasike kangemat ja mõni aare veinikeldrist, ehk miskit igaühele).
  • 26. septembril kl 19 kutsume kõiki taimetoidu ja šampanja sõpru restorani.  Nimelt tulid külla sommeljeed Roman Altmart ja vanameister Rein Kasela ning kõik Herkki taimetoiduroad on sobitatud kokku šampanjaga Lallier. Õhtusöögil toimub R-seeria, järjekordse numbriga .016 esimene avalik maitsmine Eestis. Õhtusöök 89€ in kohta / Õhtusöök koos majutusega Deluxe toas kahele 289€. Rohkem infot õhtusöögi ”taimetoit ja šampanja” leiate siit.

öövalgel

  • Kuupäev: 25.09.2020 - 26.09.2020
  • Kellaaeg: 00:00