“Oma elu loomine uutes energiates”

Salongiõhtu Alexis Varnumiga – 21.05 kl 19:00 

Villa Ammendel on hea meel kutsuda Teid taaskord salongiõhtule!

Seekord on külla tulnud Alexis Varnum, kes räägib Teile kuidas elada õnnes ja rõõmus.

Oma valguse keele tundma õppimise järel hakkas Alexis tegelema enda vaimse arenguga. Ta kuulas loenguid, õppis Ajurvedat ja alternatiivset psühholoogiat, kirjutas kanaldusi, tegeles energiatega, enesemõistmisega ja vaimse arenguga. Seda kõike teeb ta ka tänasel päeval.

Me oleme kaua elanud vanade mustrite ja stereotüüpide mõju all. Nüüd on tulnud aeg vabaneda ja luua enda unistuste elu just sellisena nagu Sa tahad. Me oleme ise enda elu loojad, meie õnn ja rõõm sõltub meist. Seda on vähe mõista, seda tuleb teadvustada. Kui sa pidevalt pole rahul oma välimusega, kaaluga ja vanusega, kui Sind ei hinnata töökohal, kui sa pideval elad hirmudes ja sobitad ennast teiste inimeste arvamustega, kui sa tunned, et Sinuga manipuleeritakse, kui Sa pole endas kindel, kardad süüdistamist, kriitikat ja ei julge öelda enda arvamust, tunned, et pole realiseeritud, otsid oma ettemääratust ja suunda, midagi pead teistele tõestama on tulnud aeg oma elus teha muudatusi.

Kuidas elada õnnes ja rõõmus? Sellel küsimuse saame vastuse!

Rohkem infot Alexise kohta leiate tema kodulehelt.

Hubane salongiõhtu hea seltskonna ja põnevate teemadega ning pokaali kosutava kokteiliga (valikus alkoholivabad ja alkoholiga kokteilid) 22€

Osalemine ainult ette broneerimisega! 

Broneerimine sale@ammende.ee või 44 73 888

  • Kuupäev: 21.05.2019
  • Kellaaeg: 19:00
Tagasi
22 €