Pärnu Linnaorkester „Siin me oleme!“
30. Juulil kell 20.00 Villa Ammende aias

Pärnu Linnaorkester pühendab õdusa südasuvise kontserdi neile eesti muusikaloos olulistele heliloojatele ja interpreetidele, kes käesoleval aastal on tähistamas oma väärikaid juubeleid. Kaunis ja hingesoojendav kontserdikava teeb kummarduse estraadilauljale, kitarristile ja pedagoogile Uno Loobile tema 90.sünnipäeva puhul, heliloojale ja pianistile Olav Ehalale tema 70.sünnipäeva eel ning helilooja Gennadi Tanielile 80.sünniaastapäeval.
Dirigent Jüri-Ruut Kanguri juhatusel kuuleme valikut eesti laululoojatelt, sh Arne Oit, Kustas Kikerpuu, Ülo Vinter, Arved Haug, Juhan Sütt jpt. Pärnu Linnaorkestriga on armastatud teoseid esitamas kaks vokaalselt võimekat solisti – Kaire Vilgats ja Stefan Airapetjan.

Piletiinfo:

Kuni toimumise eelse päevani:
Täispilet 20€
Õpilane/õpetaja/tudeng/pensionär 15€
Erivajadustega klient/kliendi saatja 15€
Grupisoodustus alates 10st inimesest 15€
Toetajapilet 30€

Toimumise päeval:
Täispilet 25€
Õpilane/õpetaja/tudeng/pensionär 15€
Erivajadustega klient/kliendi saatja 15€
Grupisoodustus alates 10st inimesest 15€
Toetajapilet 30€

Lastele vanuses kuni 6 eluaastat (k.a.) sissepääs tasuta, kui istuvad saatja süles.
Piletid saadaval piletilevis ja tund enne kontserdi algust kohapeal.
Sissepääs 19:00
Ürituse kestus 1h 30min, üks vaheaeg (15min)

Villa Ammende suures aias on piisavalt ruumi kõigile, saab hoida distantsi ja nautida imelist kontserti sumedal suveõhtul!

Kontserdi külastajatele on avatud aiakohvik, menüüs erinevad joogid ja maitsvad koogid. Eripakkumisena sellel suvel ka piknikukorv.

Villa Ammende terrassirestoranis pakume kontserdi ajal lühendatud a la carte menüüd, einestamiseks palun broneerige laud ette.

  • Kuupäev: 30.07.2020 - 30.07.2020
  • Kellaaeg: 20:00