Villa Ammede 20nda juubeli õhtusöök-rännak koos Drappier šampanjadega
27.09.2019 19:00

Septembris on Villa Ammende hotellil ja restoranil 20 aasta juubel! Selle puhul ootab Teid hulgaliselt pakkumisi läbi terve kuu ja juubelikuu tippsündmuseks on õhtusöök-rännak koos Drappier šampanjamaja esindajaga, sest kuidas siis ikka juubelit pidada kui mitte šampanjaga.

Champagne Drappier on Kirde-Prantsusmaal paikneva Champagne piirkonna kaguosas Cote des Bar’is (Urville’i külas Aube’s) asuv viinamarjakasvataja ja šampanjatootja (Négociant Manipulant, NM) aastast 1808. Paljude grande marque fännide arvates ei peaks Aube üldse šampanja apellatsiooni alla kuuluma. Ometi peetakse Champagne Drappier’i üheks parimaks butiik-šampanjatootjaks maailmas. Tegemist on väärika šampanjamajaga, veidi peidetud pärliga.

Drappier

Champagne Drappier’i puhul on tegemist ajaloolise pereettevõttega, erinevalt paljudest teistest, mis on kas pärija puudumisel või muul põhjusel rännanud väljapoole suguvõsa või müüdud ärilistel kaalutlustel suurtele ettevõtetele. Suguvõsa ajalugu ulatub aastasse 1604.

Šampanjamaja visiitkaarti Carte d’Or’i (tõlkes: kuldne kaart), mille sünniaastaks 1952, on pärjatud mitmete rahvusvaheliste auhindadega.

Mainimist väärib seegi, et Drappier oli Charles de Gaulle’i lemmikšampanja. Kunagise presidendi auks on nimetatud ka üks maja šampanjadest – Cuvee Charles de Gaulle.

ChampChamber

 

ChampChamber tegevjuht Kristel Voltenberg toob sellele erilisele õhtuöögile Villa Ammendes külla šampanjamaja esindaja Eric Maillot, kes šampanjamaja tegemistest ja šampanjadest lähemalt räägib.

Lisaks maitsenaudingutele ja teadmistele šampanjadest viib see õhtusöök Teid läbi Villa Ammende terve maja, tuba toalt, emotsioon käsikäes ajalooga, mille sarnast õhtut Te varasemalt kogenud ei ole.

Juubeli õhtusöögi menüü

Suupisted
Munakreem ja kaaviar

Muna, kaaviar/ ja kuivatatud munakollane

Pardi- confit’i trühvel
Trühvlimajonees ja seemnekrõps

Krevetitartar
Jõhvikageel ja friteeritud sammal

Pearoog
Veisesisefilee

Petersellijuurekreem, aedviljad ja punase veini kaste

Juubelitort
Eritellimus Suhkruingel Kondiitrilt

Drappier šampanjad

Carte d´Or
Blanc de Blancs
Rose de Saignée
Cuvee Charles de Gaulle
Ratafia de Champagne

Õhtu muusikalise programmi eest hoolitsevad pianist Indrek Oselein ja DJ Kristjan Kaunissaar.

Õhtusöök 99€ in
Õhtusöök ja ööbimine Deluxe toas koos hommikusöögiga kahele 299€
Õhtusöögi rännak viib Teid läbi kogu Villa Ammende maja, seega on kohtade arv piiratud. Broneeri kohe, et endale koht kindlustada.

Kohtade broneerimine +372 447 3888 või sale@ammende.ee

 

  • Kuupäev: 27.09.2019 - 27.09.2019
  • Kellaaeg: 19:00