Mõisatuur „Koos-Together“
3. Oktoober kell 19.00 Villa Ammendes

Kris Korner, Eesti James Brown, tähistab oma 23 aastat muusiku, artisti, lauljana, meelelahutajana!

Kris Korneri vokaali kirjeldades peaks ütlema vist toores, päevinäinud, afroameerikalik gospelstiil mis ei ole just omane valgenahalisele inimesele. Heakskiidu on ta saanud Soul muusika Ristiisalt endalt James Brownilt ja teinud tööd ka New York gospel kooriga. Nagu ta ise ütles”viime soul muusika seekord rahavani ja vaatame kas nendes vanades hoonetes on piisavalt souli või varisevad need kokku”

Merike Susi on sõna otseses mõttes ”Muusikaline Matriarh”. Tema laval olemise kogemus sai alguse juba lapsepõlves mil tegeles lisaks muusikale ka näitlemisega. Võru juurtega naine omab küll klassikalise klaveri tausta,aga on jäänud truuks rütmimuusikale. Tänaseks pea 30 aastat lavakogemust on viinud teda kokku väga paljude väga erinevate muusikutega nii siit kui sealt ja tema endanimelist Muusikastuudiot ehivad üsna mitmed muusikaauhinnad.

Mõlemate artistide teekond jätkub ja sel sügisel on Merike Susi laval koos Soulikuningas Kris Korneriga. Seekord on kaasas vaid 2 klaverit ja artistide võimsad superhääled! Sellel tuuril on palju uut!  https://www.youtube.com/watch?v=-ficZb-Wz8g https://www.youtube.com/watch?v=VJeD0WW5cAE

Tuleb veel üllatusmomente, sest keegi pole Kris Kornerit reaalselt veel klaveril mängimas näinud ja sellel korral juhtub ka selline vigur. Samuti kannab ta laval talle eritellimusel valmistatud keepi, mille maksumus ületab 10000 euro ja ei puudu ka need mikrofoni loopimised ja hullud liigutused, mis on kõik segu boogaloost kuni “kartulipüreeni”. Kuulda saab ka originaalloomingut. Artistid on lubanud rääkida muusika vahele enda lugusid nii isiklikust arengust kui ka muusikast. Kuna mõlemad artistid on nagu lavalised orkaanid ja mitte kumbki ei tunnista väljendit, et pole võimalik, vaid pigem, et liiga palju head on lihtsalt suurepärane!

Hinnainfo
Sooduspiletid kuni 31.08:
Täispilet 16 €
Õpilane/ tudeng/ pensionär 15 €
Erivajadustega klient/ saatja 14 €
Laps kuni 14 a (k.a.) 14 €

Alates 01.09:
Täispilet 18 €
Õpilane/ tudeng/ pensionär 16 €
Erivajadustega klient/ saatja 16 €
Laps kuni 14 a (k.a.) 15 €

Piletid saadaval piletilevis ja tund enne kontserdi algust kohapeal.

Kontserdi külastajatele on avatud kohvik, menüüs erinevad joogid ja maitsvad koogid.

Kontserdi järgseks õhtusöögiks Villa Ammende restoranis palume Teil laud ette broneerida.

 

  • Kuupäev: 03.10.2019 - 03.10.2019