Komöödiateatri etendus „Pimekohting“
19. Juulil kell 19.00 Villa Ammende aias

Kes ei ihkaks enda kõrvale seda ainsat ja õiget! Aga kui elu pole sind veel unistuste kaasaga kokku viinud, jääb üle riskida pimekohtinguga. Pimekohting on nagu vene rulett, kus võid kaotada elu või hoopis võidukas bingomäng, mis teeb sind hoobilt rikkaks.

Kui kõrged on ootused, kellest unistatakse ja milliseks kujuneb reaalsus? Kas loodetust kehvemaks või kõiki ootusi ületavaks? Soov õnne leida ei küsi vanusest, väljanägemisest ega rahakoti paksusest. Elu ongi loterii, mille õnnelik võitja võid olla just sina!
Pimekohtingus leiab tapvat riski ja joovastavat seiklust – see on meie ajastu olulisim sotsiaalne innovatsioon. Seepärast visake telefonid käest ja sulgege Facebook, sest tänapäeva suurim väljakutse on humoorikas „Pimekohting“! Seda nägemata pole teil enam pisimatki lootust õnnelikuks paarisuhteks! Kaks näitlejat – Marika Korolev ja Henrik Normann – vahetavad käigupealt kostüüme ja parukaid ning astuvad üles kaheteistkümnes värvikas rollis.

Piletiinfo:

Täispilet 18 €
Sooduspilet (õpilane, tudeng, pensionär) 16 €
Lapsele kuni 7 a (k.a.) sissepääs tasuta, juhul kui istub piletiga saatja süles.

Etendus kestab ca 2 h, etendusel on 1 vaheaeg ca 20 min

Piletid saadaval piletilevis ja tund enne etenduse algust kohapeal.

Villa Ammende suures aias on piisavalt ruumi kõigile, saab hoida distantsi ja nautida etendust.

Külastajatele on avatud aiakohvik, menüüs erinevad joogid ja maitsvad koogid.

Villa Ammende terrassirestoranis pakume etenduse ajal lühendatud a la carte menüüd, einestamiseks palun broneerige laud ette.

  • Kuupäev: 19.07.2020
  • Kellaaeg: 19:00