Kadri Voorand „In Duo with Mihkel Mälgand“
22. Juulil kell 20.00 Villa Ammende aias

22. juulil kell 20 toimub eriline suvekontsert suvemelust sumisevas Pärnus, rannajoone mõnusas parkaias asuva Ammende Villa hoovis. Muusikaliseks rännakuks astuvad teie ette maailmatasemel kodumaised tegijad- Kadri Voorand in Duo with Mihkel Mälgand. Meretuuled teadsid sosistada, et kontserdil kuuleb ka uusi lugusid.

Kadri Voorand on armastatud Eesti vokalist ja helilooja, kelle kirglik esitus on pälvinud palju heakskiitu nii kodu- kui ka välismaal. Lisaks ERR’i Aasta Muusik 2020 tiitlile on Voorand pälvinud Presidendi Noore Kultuuritegija Preemia 2019 ning aastal 2017 pärjati ta Eesti Muusikaauhindadel Aasta Naisartisti tiitliga. Tema hiljutine album, mille avaldas mainekas Saksa plaadifirma “In Duo with Mihkel Mälgand” valiti Eesti Muusikaauhindadel Aasta Jazzalbumiks 2020. Mihkel Mälgand on üks muusikaliselt aktiivsemaid bassiste Eestis, kes on teinud koostööd staaridega üle maailma. Mälgand pälvis silmapaistva loomingulise tegevuse eest aastal 2019 Eesti Kultuurkapitali helikunsti sihtkapitali aastapreemia.

Koos moodustavad nad duo, mis mängib põhiliselt originaalloomingut häälele, bassile ja klaverile, mis annab ruumi improvisatsioonile ning mida ehivad õhulised elektroonilised efektid ja hingestatud poeesia. Duo ei sea endale stiililisi piire, kokku sulatatakse popi, folgi, jazzi ja isegi roki elemente. Esile tõusevad emotsioon ja omapärased tekstid.

Piletiinfo:
Täispilet 20€
Pensionär/Noor kuni 26 eluaastat (k.a.) 15€

Piletid saadaval piletilevis ja tund enne kontserdi algust kohapeal.

Villa Ammende suures aias on piisavalt ruumi kõigile, saab hoida distantsi ja nautida imelist kontserti sumedal suveõhtul!

Kontserdi külastajatele on avatud aiakohvik, menüüs erinevad joogid ja maitsvad koogid. Eripakkumisena sellel suvel ka piknikukorv.

Villa Ammende terrassirestoranis pakume kontserdi ajal lühendatud a la carte menüüd, einestamiseks palun broneerige laud ette.

  • Kuupäev: 22.07.2020 - 22.07.2020
  • Kellaaeg: 20:00