Villa Ammende hotelli ja restorani 20s juubel

1999 aasta septembris avati pidulikult Pärnu rannarajooni kaunis parkaias asuv renoveeritud ajaloolise interjööri- ja sisustusega eksklusiivne hotell ja restoran AMMENDE VILLA. Uue elu oli saanud oma ajastu stiilseim ja terviklikumalt säilinud juugendehitis ning Eesti üks hinnatumaid arhitektuuripärleid. Luksuslikud sviidid ja katusekambrid, romantilised kohvisalongid ning söögisaalid – maja, kus teenindatakse külalisi sama aupaklikult ja armastusväärselt, nagu kunagi ammu võttis oma külalisi vastu mõjukas kaupmees Hermann Leopold Ammende.

2019 aasta septembris on siin endiselt eksklusiivne hotell ja restoran, kuhu oodatakse külalisi külla, et neid rõõmuga tervitada, nii nagu seda tehti Hermann Leopold Ammende ajal. On olnud ka palju muutusi –  Ammende Villast on saanud vahepeal VILLA AMMENDE (nagu ta aegade alguses oli), majas on tehtud väiksemaid ja suuremaid renoveerimisi, loodud uusi teenuseid ja tooteid, kõik selle nimel, et meie armsatel külalistel oleks siin hea olla.

Tähistamaks juubelit on meil Teile eripakkumisi, loosiauhindu ja pakume torti!

juubelikuu

Juubelikuu ERIPAKKUMISED

  • Hotellis ööbijale pudel kvaliteetset vahuveini saabumise päeval Villa Ammende salongis – salasõna ’’kihisev juubel’’ .Broneeri siin
  • Kellaviietee erihinnaga 28€ (tavahind 35€) – salasõna ‘’juubelitee’’ . Menüü ja broneerimine siin
  • Privaatne õhtusöök kahele lossitornis päikeseloojangul10 käiguline menüü koos hoolikalt valitud veinidega. Juubelikuu hind 400€ (tavahind 500€) – salasõna ‘’juubelieri’’. Menüü ja broneerimine siin

Juubelikuu PIDU!

Juubelikuu tippsündmuseks on õhtusöök-rännak koos Drappier šampanjamaja esindajaga, sest kuidas siis ikka juubelit pidada kui mitte šampanjaga. Villa Ammende 20nda juubeli õhtusöök-rännak koos Drappier šampanjadega toimub 27.09 kl 19:00 . Lisaks maitsenaudingutele ja teadmistele šampanjadest viib see õhtusöök Teid läbi Villa Ammende terve maja, tuba toalt, emotsioon käsikäes ajalooga, mille sarnast õhtut Te varasemalt kogenud ei ole. Rohkem infot leiate siit .

Juubelikuu TORT!

Seda pakume Teile Septembris igal pühapäeval kl 12:00-14:00 Villa Ammende traditsioonilisel brunchil! Tulge tähistage koos meiega! Broneeri siin .

Juubelikuu LOOS!

Kõigi külaliste vahel, kes meil Septembris külas käivad loosime välja  Villa Ammende kõige eksklusiivsema majutuspaketi ’’Päev kõige kallimaga’’, kõige populaarsema salongikohviku teenuse – kellaviietee kahele ja kõige menukama restorani lõuna – Pühapäevase brunchi kahele. Loosimises osalemiseks küsi kohapeal rohkem informatsiooni administraatorilt.

Eripakkumisi saab Villa Ammendes nautida kogu septembrikuu jooksul (broneerida saab juba augustis). Eripakkumised kehtivad kõigile broneeringutele tehtud Villa Ammende kodulehel www.ammende.ee või meile helistades / kirjutades – 44 73 888 / sale@ammende.ee. NB! Eripakkumised ei kehti läbi vahendajate tehtud tellimustele.

 

  • Kuupäev: 01.09.2019 - 30.09.2019