Jassi Zahharov ja Marko Matvere „Georg Ots 100“
8. Juulil kell 20.00 Villa Ammende aias

Silmapaistva laulja Georg Otsa sünnist möödub sel kevadel 100 aastat ning selle suurejoonelise numbri puhul on õige aeg heita pilk tema repertuaarile, mis võlus nii eestlasi kui naaberrahvaid!

Jassi Zahharov ja Marko Matvere on just need mehed, kes on väärilised astuma sedavõrd meeldejääva ja andeka artisti kingadesse ning esitama Georg Otsa poolt kuulsaks lauldud kauneid meloodilisi laule.

Lisaks sellele, et mõlemad lauljad on hoidnud oma kontsertidel Otsa laule au sees juba aastaid, on neil ka lähedasem seos legendaarse artistiga. Näiteks on Georg Otsast tehtud tema elu kajastav muusikal „Georg“ ning samuti samanimeline mängufilm, mille mõlema peaosa oli au mängida Marko Matverel. Jassi Zahharov on pälvinud kahel korral Georg Otsa nimelise auhinna järjepideva professionaalsuse ning vokaalse meisterlikkuse ühendamise eest näitlejatööga ooperilaval.

Kontsertidel kuuleb hoolikalt valituid palu, mida publik Georg Otsa esituses teab ja armastab. Jassit ja Markot saadab klaveril maestro Margus Kappel ning keelpillidel Ann Kuut.

Tule veeda üks kaunis suveõhtu parimate laulude seltsis!

Piletid eelmüügist:
Täispilet 22 €
Pensionär 20 €
Laps 7-15a (k.a.) 15 €

Lastele vanuses kuni 6 eluaastat (k.a.) on sissepääs tasuta, kui istuvad saatja süles

Piletid saadaval www.kontsert.ee ja tund enne kontserdi algust kohapeal.

Sissepääs tund enne kontserdi algust

Kontsert kestab 1h 20min

Villa Ammende suures aias on piisavalt ruumi kõigile, saab hoida distantsi ja nautida imelist kontserti sumedal suveõhtul!

Kontserdi külastajatele on avatud aiakohvik, menüüs erinevad joogid ja maitsvad koogid. Eripakkumisena sellel suvel ka piknikukorv.

Villa Ammende terrassirestoranis pakume kontserdi ajal lühendatud a la carte menüüd, einestamiseks palun broneerige laud ette.

  • Kuupäev: 08.07.2020 - 08.07.2020
  • Kellaaeg: 20:00