C-JAM & Mikk Kaasik – Juubelituur “TÄHESÄRA”
1. Augustil kell 20.00 Villa Ammende aias

C-JAM`il täitus sel kevadel 15 aastat kuulsusrikast tegevust, mille jooksul on jõutud enamusele kontserdilavadest siin ja hulgaliselt ka laias maailmas. Hingestatud mängu ja professionaalsuse piiride ületamisega on leitud tee väga paljude südametesse.

Sellega seoses on plaanitud suvel headele kuulajatele pakkuda läbilõiget senisest paremikust ning erilise maiuspalana materjali ka spetsiaalselt selle sündmuse tarvis valminud kogumikult. Nüüdseks juba pikka ja edukat koostööd tuleb koos ansambliga tähistama ka särav laulja ja näitleja Mikk Kaasik. Et olemine oleks veelgi värvikirevam ja rõõmsam, on kaasatud ka noor ja talendikas Katrina Merily Reimand, kes on naine nagu orkester ja aitab vajadusel lisaks viiulimängule laulu ning muude instrumentidega.Armastus enda pilli vastu ja kirg suuta aina enamat on muutnud tšello väga populaarseks pillivalikuks, mis ühendab kahtlemata ka väga paljusid fänne. Sumedatesse õhtutesse kavandatud juubelikontserdid toimuvad maalilistes ja erilistes paikades üle Eesti.

Pilet eelmüügist:
Täispilet 24 €
Pensionär 22 €
Laps 7-15a (k.a.) 15 €

Ürituse toimumispäeval ja kohapeal:
Täispilet 25 €
Laps 7-15a (k.a.) 15 €

Piletid saadaval piletilevis ja tund enne kontserdi algust kohapeal.

Kontserdi külastajatele on avatud aiakohvik, menüüs erinevad joogid ja maitsvad koogid.

Villa Ammende terrassirestoranis pakume kontserdi ajal lühendatud a la carte menüüd, einestamiseks palun broneerige laud ette.

Broneeringud: sale@ammende.ee või +44 73 888

 

  • Kuupäev: 01.08.2019
  • Kellaaeg: 20:00
Tagasi
24.00 €