filoori_logo_fin1

Konsultatsioon (30 min) 15 EUR
Filoori värskendav näohooldus (45 min) 65 EUR
Mesoteraapia värskendav protseduur (45 min)
nägu 65 EUR
nägu + kael 80 EUR
dekoltee 75 EUR
Filorga intensiivne mesoteraapia (45 min)
nägu 125 EUR
nägu + kael 150 EUR
dekoltee 100 EUR
Filoori VIP mesosteraapia (45 min)
nägu 150 EUR
nägu + kael 175 EUR
dekoltee 125 EUR
mesobotox mesoteraapia hind + 50-100 EUR
Filorga keemiline koorimine (20 min)
nägu 45 EUR
nägu + kael 55 EUR
nägu + kael + dekoltee 65 EUR
käelabad 25 EUR
Akne ja rasuse naha hooldus (60 min)
nägu 55 EUR
nägu + kael 65 EUR
selg 75 EUR
akne laserravi 100 EUR
nooruki soodushind 25 EUR
Fotonoorendus (30 min)
nägu 150 EUR
nägu + kael 175 EUR
nägu + kael + dekoltee 250 EUR
dekoltee 100 EUR
käelabad 100 EUR
Kapillaarveresoonte, rosaatsea ja pigmentmuutuste aparaatravi (60 min)
ninaveresooned 125 EUR
põsed 175 EUR
dekoltee 225 EUR
kael 175 EUR
käelabad 175 EUR
nägu (põsed+lõug+otsmik+nina) 275 EUR
Epilatsioon
ülahuul 125 EUR
ülahuul + lõug 175 EUR
ülahuul + põsed 225 EUR
ülahuul+ lõug+ kael 175 EUR
küünarvarred 175 EUR
õlavarred 275 EUR
kaenlaalused 275 EUR
sääred 275 EUR
reied 275 EUR
bikiinipiirkond 275 EUR
Ilusüstid, hüaluroonhappegeel (60 min)
Protseduuritasu 150 – 200 EUR
1 ml ampull (X-HA3) 120 EUR
1 ml ampull (M-HA18) 80 EUR
Kehahooldus Bodypeel (60 min) 95 EUR

FILORGA VÄRSKENDAV NÄOHOOLDUS
Värskendav ja lõõgastava näohooldus pakub kosutust igaühele, kes soovib taastada kauni, särava ja elastse naha. Näohooldus koosneb keemilisest koorimisest, massaažist ja maskist.

MESOTERAAPIA
Mesoteraapia on prantsuse arsti Michel Pistori poolt 1950. aastatel kasutusele võetud ravimeetod, kus nõelaga viiakse nahasiseselt väikseid ravimikoguseid. Iluravi-mesoteraapia loojaks on Laboratoires Filorga Paris asutaja Dr Michael Tjordman, kes 30 aastat tagasi töötas välja naha iluraviks NCTF® kompleksi. Pärast seda on iluravimesoteraapia levinud kogu maailmas. Mesoteraapias kasutatakse sõltuvalt hoolduse eesmärgist erinevaid lahuseid. Välja on töötatud lahused naha kvaliteedi parandamiseks, kollageeni stimulatsiooniks, kortsude ennetamiseks ja vähendamiseks, pigmentlaikude helendamiseks, tselluliidi raviks ja juuste kasvu tugevdamiseks ja taastamiseks.
Protseduuri on soovitatav teha näiteks nädal enne pidulikku sündmust või tähtsat kohtumist, et välja näha esinduslik, nooruslik ja puhanud.

FILORGA KEEMILINE KOORIMINE
Ainulaadne nahka uuendav ja noorendav hooldusprogramm. Värskendab jumet, vähendab naha päikesekahjustusi, tasandab pigmentlaike ja stimuleerib kollageenisünteesi pinguldades nahka ja vähendades kortsude teket. 4-etapiline raviprotseduur sisaldab 18 patenteeritud aktiivainet. Erinevalt üldlevinud glükoolhappekoorimistest ei põhjusta Filorga keemiline koorimine naha ketendamist, pruune koorikuid ega vaja kodust paranemisperioodi. Sobib kasutamiseks kõigile nahatüüpidele aastaringselt.
AKNE JA RASUSE NAHA HOOLDUS
Akne on immunoloogiline ja hormonaalne põletikuline nahahaigus, mis nõuab sageli aktiivset meditsiinilist ravi. Esmatähtis on ravida aknepõletik enne püsivate armide teket. Nahaarstide kasutuses on spetsiaalsed ravimid, millega on võimalik ravida ka rasket aknepõletikku. Akne ja rasuse naha hooldus rahustab aknepõletikku, puhastab ja ahendab nahapoore ja vähendab naha rasusust.

FOTONOORENDUS
Fotonoorenduse protseduuris kasutatakse kaasaegset valgusimpulss-tehnoloogiat. Protseduurid võimaldavad pinguldada nahka, tasandada pigmentmuutusi, vähendada maksalaike, punetust ja laienenud kapillaare. Protseduur on valutu, ei vaja paranemisperioodi ja sobib keset töönädalat kasutamiseks.
Cell Toning ja PhotoShower tehnoloogia võimaldab efektiivselt ja kiirelt pinguldada nahka ja taastada värsket jumet. Fotonoorendust soovitame kasutada protseduuride sarjana, aga ka üksikult näiteks nädal aega enne pidulikku sündmust. Eriti hea ja kiire tulemuse annab kombineerimine Filoori mesoteraapiaga.

KAPILLAARVERESOONTE, ROSAATSEA JA PIGMENDIMUUTUSTE RAVI
Laienenud kapillaarveresooned on küllaltki tavaline näonahal esinev muutus. Couperosa ehk telangiektaasiad on ka rosaatsea üks peamistest sümptoomidest. Rosaatsea õhetushoogusid vallandavaid tegijaid on palju: keskkonnategurid nagu päikesevalgus, külm ja kuumus, tugev tuul ja õhuniiskus, meeleolu mõjutavad tegurid, temperatuuri muutused, mitmed toitained, eriti alkohol. Kaasaegsete meetoditega on võimalik kapillaare ja sotsiaalselt häirivat punetussoodumust selgelt vähendada. Näiteks nina laienenud veresoonte ravi on heade aparaatidega ja kogenud kätes kiire ja efektiivne protseduur. Kuna geneetiline soodumus kapillaarveresoonte tekkeks püsib, tuleb protseduuri aeg-ajalt, tavaliselt mõne aasta tagant korrata.

EPILATSIOON
Kaasaegsete aparaatidega on võimalik pikaaegselt vähendada soovimatute karvade kasvu 3-5 protseduuriga mõneks aastaks. Fototermiline epilatsioon mõjub ainult kasvufaasis olevatele karvanääpsudele ja seetõttu tuleb karvade kasvutsüklist olenevalt protseduuri korrata näo piirkonnas 4-6 nädala, keha piirkonnas 8-10 nädala ja jalgadel 12-15 nädala tagant. Selge karvakasvu vähenemine saavutatakse keskmiselt pärast kolmandat protseduuri, kuigi sageli aeglustub karvakasv juba ka esimese protseduuri järgselt. Tugeva hormonaalse karvakasvu puhul vöib olla vajalik teostada 5-8 protseduuri.
Filoori salongis kasutusel olev meetod sobivad nii tumedate kui ka heledate karvade kasvu vähendamiseks. Tänu kaasaegsele aparatuurile on protseduur vôimalikult vähe valulik ja seega sobib meetod ka ôrnadele piirkondadele (näiteks bikiini). Protseduuri ei tehta tugevalt päevitunud nahale. Samuti ei soovitata 2 nädalat enne protseduuri kasutada isepäevitavaid kreeme ja 6 nädalat enne protseduuri kasutada teisi karvade eemaldamise meetodeid (suhkur, vaha, mehaanilne väljatõmbamine).

ILUSÜSTID
Täitesüstidega on võimalik korrigeerida vananemismuutuseid kiiresti ja efektiivselt. Kõige laialdasemalt kasutatakse täiteainetena erinevat tüüpi hüaluroonhappegeele. Kaasaegsete hüaluroonhappegeelide eeliseks on kõrge turvalisus, sobivus oma kudedega ja pikaaegne püsivus. Hüaluroonhape ei ole hape, vaid organismis (näiteks nahas, liigestes ja silma klaaskehas) loomulikult esinev suhkruühend, mida toodetakse ja lõhustatakse ka organismi enda poolt. Sünteetiline hüaluroonhappegeel lahustub aeglaselt sõltuvalt geeli paksusest ja organismi ensüümide aktiivsusest.
FILOORI SALONGIS kasutatakse prantsuse Laboratoires Filorga mitmeotstarbelisi täiteaineid X-HA3, X-HA Volume, M-HA 18 ja M-HA10. X-HA tootegrupp on kaasaegne uue põlvkonna eriti puhas ja oma kudedega hästi sobiv hüaluroonhappegeeli perekond. Rahvusvahelise kogemuse põhjal on tegemist ühe turvalisema ja kvaliteetsema hüaluroonhappegeeliga. Levinumad täiteainete kasutuspiirkonnad on nn kurjusekortsud, nasolabiaalvaod.