Iberofesti klassikakontsert Villa Ammendes 30. märtsil kell 19:00

Esinevad Adrián Bravo (viiul) ja Ashot Drnayan-Babrouski (klaver)

Kontserdil kõlavad erinevad miniatuurid viiulile ja klaverile, kusjuures erilist rõhku on pandud Hispaania heliloojate eri stiilis loodud teostele. Rahvusooper Estonia orkestri kontsertmeister Adrian Bravo viiulil ja koori kontsertmeister Ashot Drnayan-Babrouski klaveril viivad kuulaja muusikalisele teekonnale Manuel de Falla eksootilisest folkloorist Béla Bartóki rahvalikke tantsudeni, Claude Debussy värvikast impressionismist Pablo Sarasate virtuoosse loominguni.

Adrián Bravo asus Rahvusooper Estonia sümfooniaorkestrisse tööle peale magistriõpinguid prof. Mari Tampere-Bezrodny käe all Eesti Teatri- ja Muusikaakadeemias. Hetkel on ta II viiuli pillirühma kolmas kontsertmeister. Kammermuusikuna on Adrian osalenud Hispaania Riikliku Raadio salvestustel ning teeb koostööd erinevate kammeransamblite ja flamenkoartistidega.

Ashot Drnayan-Babrouski on hääleseadja, orkestripianist ja klaverisaatja Rahvusooperis Estonia ning Valgevene Riiklikus ooperi- ja balletiteatris. Ta on lõpetanud oma kodumaal Grodno Riikliku Janka Kupala Ülikooli magistrikraadiga. Ashot on kammermuusikute seas hinnatud partner oma mitmekülgsuse ja laitmatu mänguoskuse tõttu.

Igale kontserdikülastajale tasuta pokaal Torrese veini.torres-logo

Kontserdi pilet 5€

Piletid müügil Villa Ammende hotelli vastuvõtus.

logo-embaecid-color

Info ja broneerimine sale@ammende.ee või 44 73 888

Please leave this field empty.

  • Kuupäev: 30.03.2018
  • Aeg: 19:00