2020 The World Luxury Hotel Awards nominant

The World Luxury Hotel Award on tuntud globaalne organisatsioon, mis on aastast 2006 pakkunud luksushotellidele rahvusvahelist tunnustust nende maailmatasemel asutuste ja teenuste eest. Organisatsioon on loodud külastajate poolt ja igal aastal hääletab üle 300 000 reisija üle maailma, et anda hääl oma lemmik hotellile.

Tunnustus Restaurant Guru poolt

Restorani Guru aitab reisijatel ja gurmee sõpradel leida parimaid kohti, kus saab nautida kohalikke roogasid. Ühtlasi leiab Restorani Gurust informatsiooni kõige populaarsemate restoranide ja kohvikute kohta üle kogu laia maailma.

2017 The Haute Grandeur Award Võitja

The Haute Grandeur Global Hotel Award loodi aastal 2014, iseseisvuse ja sõltumatuse initsiatiivil, et tunnustada kõige suuremaid globaalseid saavutusi majutusasutuste puhul. Erilist tunnustust jagas tegevjuht Marinique De Wet.

Prestiižne auhinna süsteem on eksklusiivne Haute Grandeur kaubamärgile ja teist võrdset süsteemi tänu spetsiifilisele metoodikale olemas ei ole. Sõltumatud tulemused on garanteeritud tänu külaliste otsesele tagasisidele, eelistamata žürii või avalikkuse hääli. 2017 aasta oli Villa Ammende taaskord võitjate hulgas ja seda kahes auhinna kategoorias:

1) Kontinendi tasandil – Parim Ajalooline hotell Euroopas 2017
2) Riigi tasandil – Parim Pulma hotell Eestis 2017

 

2016 Luxury Hotel Awards


The World Luxury Hotel Award on tuntud globaalne organisatsioon, mis on 10 aastat pakkunud luksushotellidele tunnustust nende maailmatasemel asutuste ja teenuste eest. Organisatsioon on loodud külastajate poolt.

Tripadvisor Traveler’s Choice

tripadvisorTripAdvisor on maailma suurim reisimisele pühendunud lehekülg. Reisijatel on võimalus planeerida ja organiseerida enda jaoks täiuslik reis. TripAdvisor pakub adekvaatset ja usaldusväärset nõu ja soovitusi teistelt reisijatelt, mis puudutab reisi plaane ja parimaid hindu hotellide puhul. TripAdvisor on maailma suurim reisimisele pühendatud kommuun, mis jõuab 315 miljoni jälgijani kuus. Lisaks sellele on saidil 200 miljonit revüüd ja arvamust, mis katavad 4,4 miljonit majutusasutust, restorani ja atraktsiooni. Veebilehed tegutsevad 45 riigis üle kogu maailma.

2015 Villégiature Grand Prix nominent

prix_villegiature villa ammende’The Villégiature Awards’ loodi aastal 2003. Žüriisse kuulub 22 liiget, kes kõik on rahvusvahelised korrespondendid ja ajakirjanikud erinevatest meedia väljaannetest.
Autasustatakse parimaid hotelle Euroopas, Aasias, Aafrikas ja Kesk-Idas. Luxury Art Noveau Hotel Villa Ammende kuulus koos kuue teise nominendiga „Parim võluv hotell Euroopas“ kategooriasse. Võitjaks selles kategoorias osutus Capri Palace Hotel and Spa Itaalias.

Nimekiri 2015 aasta nominentidest : http://www.prix-villegiature.com/en/awards/2015-
nominees/

„Keskpärasus ei ületa kunagi iseennast, aga talent tunneb alati geniaalsust – Sir Arthur

Conan Doyle, 1915