+372 447 3888

sale@ammende.ee

Restoran

Hotell

Ostukorv on tühi.
Ammende suve suursündmus

AMMENDE SUVE SUURSÜNDMUS

Villa Ammende Live: SUVI ALGAB SUURELT 29.juunil kell 20:00

Üks eriline koht

Villa Ammende on unikaalne kombinatsioon art noveau arhitektuurist, põnevatest maitsetest, tulevikust ja minevikust, töö tegemisest ja puhkusest, mereõhust ja tammepuudest, suvepealinna melust, rahust ja vaikusest. Ja muidugi inimestest, Ammende perest.

RESTORAN, PÄRNU NOOBLEIM

Põnevat ja loomingulist õhtusöögiks, kõrvale pööraseid kokteile, kvaliteetseid veine. Nii nautlejatele kui kiirustajatele, nii romantikutele, peredele kui suurtele seltskondadele.

illustration

TOAD, NII UNIKAALSED

Villa Ammende pole lihtsalt üks tavaline Pärnu hotell. See on hubane butiikhotell unikaalse armastajatele. Meie 19 toa hulgast leiab nii hubaseid katusekambreid kui väärika ajalooga elegantseid sviite. Ööbimine Pärnus saab erilise maitse.

  • TÖÖ TEGIJATELE ON MÕELDUD

    Võta puhkus tööle kaasa (loodetavasti mitte vastupidi…) ja sea end sisse Villa Ammende kabinetis. Ruumi jätkub ka suurematele koosolekutele, töötubadele, seminaridele.

  • PERED ON OODATUD

    Häid lapsi mahub ühte väikesesse Villa Ammendesse õige mitu tükki. Õues ootab mänguväljak, restoranis tervislik lastemenüü. Meile lapsed meeldivad!

illustration

PARIM PAIK PIDUSTUSTEKS

Iga pidu Villa Ammendes on nagu rätsepaülikond - täpselt tellija soovide järgi, omanäoline, kvaliteetne, stiilne. Et eriline päev saaks veel erilisem.