TOAD

ONLINE BRONEERING

TOAD

AMMENDE SVIIT

    

Ammende Sviit on kogu villa kõige luksuslikum tuba, kus sajand tagasi asusid Ammende pererahva eluruumid. Ligi 100 ruutmeetrine sviit koosneb magamistoast ja avarast kaminaga elutoast, mullivanni ja saunaga vannitoast ning rõdust. Magamistuba on sisustatud antiikse kirsipuidust juugendmööbliga. Uhke kanapee ja samas stiilis tumbad lisavad toale ajastuhõngulist elegantsi. Magamistoa rõdult avaneb kaunis vaade villa parkaiale ning purskkaevule. Päikeselistel suvehommikutel või õdusatel õhtutel on rõdul mõnus nautida hommiku – või õhtusööki.

 

HERMANN SVIIT

  

Hermann Sviit koosneb magamistoast, kaminaga elutoast ja saunaga vannitoast. Elutoas leiate juugendajastu  pehmetele roosmustritele kontrastset punast triipmustrit. Hämaratel sügisõhtutel lisab hubasust tulepaiste luksuslikus valgetest kahhelkividest kaminas.  Sviidil on suured aeda avaneva vaatega aknad. Avaras vannitoas on võimalus nautida ka saunamõnusid.

 

MAHAGON SVIIT

  

Mahagon Sviit asub peamaja teise korruse paremas tiivas. Oma nime on tuba saanud uhke käsitsi poleeritud mahagonipuust mööbli järgi. Tumedates mahagontoonides suur voodi, öökapid, kolme poolega riidekapp ning trümoo moodustavad elegantse ansambli. Beez pehme elutoa komplekt tasakaalustab toas värvide kontraste. Sviidil on suured aeda avaneva vaatega aknad ning rõdu. Avaras vannitoas on uhke mullivann. Sarnaselt Ammende Sviidile ja Hermann Sviidile on Mahagon Sviit soositud romantikat nautivate paaride ning vastabiellunute poolt.

 

SVIIDID

 Sviit nr. 3 ja sviit nr. 5
 on teisel korrusel asuvad kaks ühetoalist sviiti, mis on  sisustatud kauni antiikmööbliga. Sviidis nr. 5 on lisaks magamistoale suur suveveranda, kus on mõnus soojade ilmadega korvmööblis istudes teed või kohvi nautida  ja raamatut lugeda. Helesinistes toonides sviit nr. 3 on sisustatud  väga eksklusiivse tammepuust mööbliga. Vannitoa aknake päästab sisse päikesekiired ja lisab avarust.

 

DELUXE TOAD 6,7,8,10,12,13

Kolmandal korrusel asuvad sümpaatsed katusekambreid meenutavad Deluxe toad. Madalad laed ja erikujulised väikesed aknad lisavad tubadele romantilisust. Toad on sisustatud  heleda  juugendmööbliga, kõikides tubades on konditsioneer, avar duššinurk, telefon, minibaar ja miniseif.

 

DELUXE TUBA nr 9

Deluxe toas nr. 9 on ainukesena kolmanda korruse tubadest originaalne  tume saarepuust mööbel. Toas on lai kuninglik kahene voodi, konditsioneer, avar  dušširuum, minibaar ja miniseif. Tuppa mahub kuni kaks lisavoodit.

 

DELUXE  TUBA  nr 11

Asub  teistest tubadest kõrgemal. Kaunis  elevandiluuvärvi trepp viib Teid  kahetasandilisse tuppa, kus on lisaks vannitoale ka saun. Avaras toas on lai kahene kuninglik voodi ja juugendajastule omane elegantne trümoo. Teisel tasandil on mõnusates tugitoolides hea nautida saunajärgseid karastusjooke või aromaatset teed.

Toas  on konditsioneer, minibaar ja miniseif, teler ja telefon.

 

DELUXE  TOAD  KÄRNERIMAJAS

Ammende Villa peamaja kõrval asuvas Kärnerimajas on kahel korrusel viis tuba - neli kahekohalist ja üks ühekohaline hubane hotellituba. Kärnerimaja kahekohalisted  Deluxe toad on avarad, ruumikate vannitubadega ja sisustatud Art Nouveau originaalmööbliga. Kõikides tubades on konditsioneer, telefon ja minibaar.